Fenistil

Trápí vás podrážděná pokožka či alergie, máte spálenou kůži, nebo vás bodnul hmyz? V tom případě jste tu správně. Fenistil zmírní nepříjemné svědění a ošetří postihnout pokožku. Vyzkoušejte Fenistil gel nebo Fenistil kapky a předejděte otravnému svědění, které vede ke škrábání a následnému porušení kůže. Při poškození kůže může vzniknout infekce a s tím spojené další komp…

Trápí vás podrážděná pokožka či alergie, máte spálenou kůži, nebo vás bodnul hmyz? V tom případě jste tu správně. Fenistil zmírní nepříjemné svědění a ošetří postihnout pokožku. Vyzkoušejte Fenistil gel nebo Fenistil kapky a předejděte otravnému svědění, které vede ke škrábání a následnému porušení kůže. Při poškození kůže může vzniknout infekce a s tím spojené další komplikace.

Fenistil gel

Fenistil gel patří mezi lokální antihistaminika, nanáší se přímo na postihnuté místo a zmírňuje jeho svědění. Použijte ho při bodnutí hmyzem, kopřivce, kožní vyrážce, nebo pro ošetření povrchových popálením či při spálení pokožky sluncem.

Fenistil kapky

Fenistil kapky se podávají orálně (ústy), patří do skupiny antihistaminik a pomáhají při léčbě alergie. Přípravek neobsahuje alkohol a poskytuje úlevu při svědění pokožky, alergiích na léky, na potraviny u dětí i dospělých nebo při senné rýmě. Podaní přípravku kojencům od 1 měsíce do 1 roku konzultuje s lékařem.

Zobrazit celý popis

3 produkty

Produkty