Fenistil (3 produktů)

Fenistil

Trápí vás podrážděná pokožka či alergie, máte spálenou kůži, nebo vás bodnul hmyz? V tom případě jste tu správně. Fenistil zmírní nepříjemné svědění a ošetří postihnutou pokožku. Vyzkoušejte Fenistil gel nebo Fenistil kapky a předejděte otravnému svědění, které vede ke škrábání a následnému porušení kůže. Při poškození kůže může vzniknout infekce a s tím spojené další komplikace.

FENISTIL

 

fenistil

Fenistil gel zmírňuje svědění kůže zablokováním účinku histaminu, který se v těle uvolňuje při kontaktu s alergenem a vyvolá rozvoj alergické reakce. Protože léčivo gelu proniká rychle do pokožky, dochází k rychlé úlevě od podráždění a svědění kůže. Fenistil gel má při místní aplikaci také lokálně anestetický účinek (zmírňuje vnímání bolesti).

Používá se při svědivých kožních reakcích spojených s:

Poštípáním hmyzem

Svědivou a zarudlou kožní vyrážkou

Spálením od slunce

Kopřivkou

Velikosti balení:

Fenistil
fenistil kapky

Fenistil kapky patří do skupiny léčivých přípravků zvaných antihistaminika, která se používají k úlevě od příznaků alergie, jako jsou kožní vyrážka, svědění, senná rýma nebo ostatní alergické formy rýmy.

 

Fenistil blokuje účinky histaminu, což je látka, kterou tělo uvolňuje během alergické reakce. Fenistil ulevuje od svědění a podráždění způsobené kožní vyrážkou, snižuje otok a ulevuje od příznaků alergické rýmy, jako je výtok z nosu, kýchání, svědění v nose a svědění a slzení očí.

fenistil

Fenistil - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Fenistil ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Fenistil lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Fenistil perorální kapky 1mg/ml při svědění pokožky 20 ml
4.9 / 39x
S pripravkem jsme velmi spokojeni, pouzivame jako pohotovostni u alergickh
Recenze produktu: Fenistil gel 1mg/g při svědění pokožky 50 g
4.9 / 54x
Výborné jako rychlá pomoc při poštípání hmyzem nebo při popáleninách.