Feromony pro muže (5 produktů)

Pánové, chcete si posílit sebedůvěru při seznamování, stát se lvem salonu nebo rovnou ložnice? Jděte na to chytře. Vsaďte na sílu feromonů pro muže. Takový pánský parfém s feromony dokáže nakopnout sebevědomí a navodit tu správnou atmosféru k …

Zobrazit více

Pánové, chcete si posílit sebedůvěru při seznamování, stát se lvem salonu nebo rovnou ložnice? Jděte na to chytře. Vsaďte na sílu feromonů pro muže. Takový pánský parfém s feromony dokáže nakopnout sebevědomí a navodit tu správnou atmosféru k prohloubení porozumění. Feromony zvyšují sexuální přitažlivost, umožňují vystupovat přirozeně, zlepšují vztahy nejen sexuální, ale i společenské. 

Na Pilulce pořídíte feromony v podobě parfémů nebo čisté feromony, které lze hravě kombinovat s vaší oblíbenou vůní. Aplikují se na krk, jinou část vašeho těla nebo na oblečení. 

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Hot Parfém s feromony Twilight Pheromone Men 50 ml. Uživatelé hodnotí nejlépe značky Hot.

Feromony pro muže - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Feromony pro muže ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Feromony pro muže lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Cobeco Feromonový parfém pánský 15 ml
5 / 5x
ok
Recenze produktu: YESforLov Rejouissance Parfém pro muže 100 ml
5 / 2x
Mám novou jedničku mezi parfémy.......super
Recenze produktu: Hot Parfém s feromony Twilight Pheromone Men 50 ml
4.8 / 4x
Voní pěkně,ale jestli funguje, ukáže čas..
Recenze produktu: Christine Nr. 3 Feromony Pure Men 15 ml
3 / 2x
Podfuk zjišteno . Jen alkohol ve spreji .

Podívejte se na produkty z kategorie Feromony pro muže seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Feromony pro muže jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Feromony pro muže seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.