Flexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA 2 x 60 kapslí

Flexofytol obsahuje bio-optimalizovaný extrakt z kurkumy, standardizovaný …

 Zobrazit více

Flexofytol obsahuje bio-optimalizovaný extrakt z kurkumy, standardizovaný na 42 mg kurkuminu, který přispívá k udržování pohyblivosti kloubů. Bio-optimalizovaný extrakt z kurkumy je jedinečný svou vysokou vstřebatelností a biologickou dostupností.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
4.7
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 9 zákazníků
Napsat hodnocení
5
7x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Komfort při užívání
100%
Výhodné balení
100%
Účinnost
60%
Flexofytol, klouby, kurkuma

Flexofytol® – Bio-optimalizovaný extrakt z kurkumy

Takto zpracovaná kurkuma ve své bio-optimalizované podobě, dosahuje až 2700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy. To znamená, že jej tělo dokáže mnohem lépe vstřebat a následně vstřebanou kurkumu i maximálně využít. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42mg kurkuminu. Pokud je bylinný extrakt standardizovaný, máte jistotu, že v každé tabletě nebo kapsli je stejné množství aktivní látky. To je zárukou kvality a očekávaného přínosu výrobku.

Flexofytol, klouby, kurkuma, Standardizovaný extrakt

Standardizovaný extrakt

Záruka deklarovaného obsahu látek a jejich kvality

Flexofytol, klouby, kurkuma s unikátní vstřebatelností

Unikátní vstřebatelnost

2700krát větší vstřebatelnost než přírodní prášek kurkumy

Flexofytol, klouby, kurkuma, Přírodní řešení

Přírodní řešení

Bio-optimalizovaný extrakt z kurkumy (Curcuma longa)

Flexofytol, klouby, kurkuma, prověřená alternativa

Prověřená alternativa

Přípravek Flexofytol® byl otestován českými lékaři

Věděli jste, že...

Flexofytol® je úspěšně a dlouhodobě etablován na trhu západní Evropy (např. č. 1 v kategorii obdobných přípravků v Belgii) a jeho přínos ocenili již tisíce uživatelů. Jedná se tak skutečně o revoluci přispívající k vaší pohyblivosti.

Znalosti prověřené časem

Kurkuma se hojně používá v čínské i indické kuchyni jako oblíbené koření. Kromě toho ale kurkuma oplývá mnoha léčivými účinky, které ajurvédská nauka o životě a dlouhověkosti využívá již celá staletí. Sušený a mletý kořen kurkumy je koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Působí příznivě na srdce, plíce, játra, trávicí a oběhovou soustavu. To je taky důvod pro více než 5 600 publikovaných farmakologických studií na její účinky, včetně účinků na funkci kloubů.

Kurkuma, nejlepší spojenec pro vaše klouby

Na naši pohyblivost má vliv konkrétně kurkumin, tedy aktivní látka obsažená v kurkumě. Kurkumin je silný přírodní antioxidant. Příznivě ovlivňuje pohyblivost kloubů a přispívá ke snížení opotřebení kloubních chrupavek. Kurkuma má na klouby prokazatelně pozitivní vliv, a to jak pro prevenci potíží, tak i při odstraňování již vzniklých problémů. Pomáhá při poškození kloubu zapříčiněném sportem i při běžném opotřebení, ke kterému dochází přirozeně během stárnutí.

Flexofytol, klouby, kurkuma
Flexofytol, klouby, kurkuma, užívání

Způsob užívání

Doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce. Flexofytol® lze užívat dlouhodobě bez rizika trávicích obtíží. Extrakt z kurkumy přispívá k udržování normálního stavu kloubů.

Jarmila

Velmi účinný doplněk pro klouby.

Jana T.

Užívá manžel a je velmi spokojený.

Zdeňka D.

Několik let jsem trpěla bolesti zápěstí, a poslednich půl roku bolesti kloubů prstů, ramen, ztuhlost. Denně jsem brala léky proti bolestem, mazala. V noci bolesti nespala. Tento přípravek beru dva týdny a strašně se mi ulevilo od bolesti. Doporučuji.

Prověřená alternativa

Prověřená alternativa

Testováno lékaři

Doplněk stravy Flexofytol® byl na jaře letošního roku úspěšně otestován lékaři na oddělení Ortopedie a traumatologie v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov. Užívání doplňku stravy Flexofytol® bylo sledováné na 30 uživatelech ve věku 45–65 let trpícími artrózou kloubů. Hodnocení intenzity bolesti se v průběhu studie zlepšilo v průměru o 50 % u všech uživatelů. Současně u uživatelů došlo i ke zlepšení jejich hodnocení pohyblivosti a kvality života.

Upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti do 6 let. V případě užívání antikoagulancií se poraďte s lékařem/lékár­níkem. Přerušte užívání v případě dlouhotrvajícího průjmu.

Vyzkoušejte také další produkty značky Flexofytol, které jsou v kategoriích Vitamíny, Speciální doplňky stravy a Kloubní výživa. Produkt ohodnotilo 9 zákazníků a 100 % z nich by ho doporučilo ostatním. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kloubní výživa.

Upozornění:
Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy.
EAN7649992533320
ZnačkaFlexofytol
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Kapsule
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Na co pomáhá  Na kosti a zuby  Na klouby
Uvolňování  Standardní uvolňování
Režim výdeje  Doplňky stravy
Velikost balení2 x 60 kapslí
Věk>6 let
Originální názevFlexofytol 60 + 60 kapslí ZDARMA
Dodavatel na trhEWOPHARMA, spol. s.r.o, Praha
Země původu