FunFactory (26 produktů)

Příběh značky

Ve FUN FACTORY jsme průkopníky v hravosti. Již více než dvacet let vytváříme hračky, které inspirují k sexuálnímu zkoumání – a vyrábíme je dobře, takže se vaše mysl může volně soustředit na ZÁBAVU. Vždy jsme používali ty nejlepší materiály a hodně jsme o našich hračkách přemýšleli – abychom se ujistili, že vždy posouvají věci na vyšší úroveň a nikdy vás neodvádějí od zábavy. A co víc, naše továrna na udržitelnou výrobu v Německu produkuje opravdu malou CO2 stopu. Zní to sexy – nemyslíte?

FunFactory

Dilda

Dilda existují po staletí: Starobylé předměty ve tvaru falusu (vyrobené z kamene, kůže, dřeva nebo hlíny) byly nalezeny na bezpočtu vykopávek po celém světě. Dodnes zůstávají celosvětově mezi nejoblíbenějšími sexuálními hračkami pro jednotlivce i páry. Bez ohledu na to, co vás baví, zaručeně najdete robertka, který je ideální pro vás a vaše potřeby

S neomezenou řadou možných tvarů a velikostí jsou neomezené i možnosti pro potěšení. Tvary FUN FACTORY vám umožňují vybrat si mezi realistickými a fantazijními, hladkými a texturovanými, jednoduchými nebo dvojitými a dalšími.

FunFactory
FunFactory
FunFactory

Vibrátory a pulsátory

Chcete si koupit klasickou sexuální hračku? Vibrátory jsou docela magické: zvyšují vzrušení, zlepšují sex s partnerem a dokonce pomohly mnoha lidem poprvé dosáhnout orgasmu. Třikrát hurá pro vibrátory! Vibrátory FUN FACTORY se vyznačují hlubokými, dunivými vibracemi, které naši zákazníci milují. Mají širokou škálu tvarů a barev, které inspirují vaši hru.

Inovativní technologie pulzátoru je zcela unikátní pro FUN FACTORY a těší naše zákazníky od doby, kdy jsme před lety uvedli premiéru původního designu. Každá hračka se pohybuje v různých vzorcích, od stálých pulzů až po nastavení divokého rytmu. Můžete o ni držet ruku, abyste ji drželi přesně v dokonalém úhlu, nebo ji opřít o postel nebo polštář pro zábavu bez použití rukou.

FunFactory

Venušiny kuličky

Venušiny kuličky FUN FACTORY umožňují zábavným způsobem procvičovat svaly pánevního dna. Každodenní aktivity stačí k tomu, aby naučily vnitřní svalstvo detekovat pohyb, a tím posílit pánevní dno. Jedna kulička je ideální pro začátečníky a pro ženy s vyhřezlou nebo nakloněnou dělohou. Dvě kuličky jsou vynikající pro ženy, které již úspěšně trénovaly s jednou kuličkou. Žena se může bez obtěžování věnovat svým každodenním činnostem a přitom pilně trénovat. Svaly pánevního dna, které jsou ve formě, vedou k lepšímu pocitu při sexu a silnějším orgasmům.

FunFactory
FunFactory
FunFactory

Anální hračky

Nejprve nezapomeňte na lubrikant a nešetřete s ním! Vždy používejte lubrikační gel bezpečný pro hračky, jako např. FUN FACTORY TOYFLUID. Zadruhé se ujistěte, že jakákoli sexuální hračka, kterou používáte, má na spodní straně rozšířený základ – zastavovací bod.

Vyzkoušejte anální dilda a vibrátory FUN FACTORY. V nabídce jsou také anální venušiny kuličky.

FunFactory

Pánské hračky

Myslíte si, že víte vše, co je třeba vědět o schopnosti mužského těla cítit se dobře? Vždy je co učit! Ať už se rozhodnete jakkoli, pokud hledáte hračky na penis a prostatu, jste na správném místě. 

Zajímají vás vibrátory pro muže? Vibrace se mohou dostat hluboko do vašeho těla a stimulovat nervy, na které ruce nedosáhnou – a je to úžasný pocit. Erekční kroužky udržují erekci pevnější, zvyšují citlivost a pomáhají vydržet déle. Klasická dilda a anální vibrátory jsou skvělé anální hračky i pro muže. Nezapomeňte použít lubrikant bezpečný pro hračky, zejména pro pohodlnou a bezpečnou anální hru.

FunFactory
FunFactory
FunFactory

Menstruační kalíšky

FUN CUP je menstruační kalíšek tvarovaný tak, aby se zakřivil s vaším tělem. Okraj je silnější a pevnější, aby spolehlivě držel na svém místě. Zúžená špička je také pevná, pro snadné nasazení. Uprostřed je silikon měkčí a tenčí, takže se přizpůsobí tvaru vašeho těla pro maximální pohodlí. Bonus: dodává se s úložnou taškou!

Opakovaně použitelný FUN CUP pojme 4–6× více než tampon, podle toho, jakou velikost si vyberete.  Až budete připraveni, jednoduše ho vyprázdněte, vypláchněte, vložte zpět a vraťte se k tomu, že nebudete myslet na menstruaci.

Fun Cup Velikost A

⌀ 4cm; objem: 20ml

Fun Cup Velikost A

⌀ 4,3cm; objem: 30ml

FunFactory

 

FunFactory Pánský vibrační masturbátor Manta černý

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 990 Kč

FunFactory Vibrátor Big Boss G5 růžový

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 990 Kč

FunFactory Menstruační kalíšek Fun Cup Velikost B fialový

Můžete mít v pondělí 2. 10.
379 Kč

FunFactory Vibrační kroužek NOS černý

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 590 Kč

FunFactory Vibrátor Stronic G fialový

Můžete mít v pondělí 2. 10.
3 090 Kč

FunFactory Anální venušiny kuličky B Balls šedo-černé

Můžete mít v pondělí 2. 10.
659 Kč

FunFactory Anální venušina kulička B Ball Uno šedo-černá

Můžete mít v pondělí 2. 10.
559 Kč

FunFactory Menstruační kalíšek Fun Cup Velikost A modrý

Můžete mít v pondělí 2. 10.
379 Kč
306 Kč

FunFactory Dildo Amor růžové

Můžete mít v pondělí 2. 10.
749 Kč

FunFactory Dildo Magnum černé

Můžete mít v pátek 6. 10.
990 Kč

FunFactory Dildo Limba Flex M modré

Můžete mít v pondělí 2. 10.
1 290 Kč
Product image

FunFactory Anální dildo Bootie S černé

Můžete mít v pátek 6. 10.459 Kč

FunFactory Anální dildo Bootie L černé

Můžete mít v pátek 6. 10.
709 Kč

FunFactory Dildo Limba Flex S modré

Můžete mít v pátek 6. 10.
1 090 Kč

FunFactory Venušiny kuličky Smartballs teneo uno bílo-fialové

Můžete mít v pondělí 2. 10.
369 Kč
229 Kč
FunFactory - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty FunFactory ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie FunFactory lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: FunFactory Pouzdro na potěšení ToyBag zlaté
5 / 3x
Kvalitní a funkční.
Recenze produktu: FunFactory Dildo Boss růžové
5 / 1x
Super
Recenze produktu: FunFactory Dildo Magnum černé
5 / 1x
Příjemný materiál a snadná údržba, velikost prý přijatelná
Recenze produktu: FunFactory Menstruační kalíšek Fun Cup Velikost B fialový
4.5 / 2x
Nebyla jsem si jista jakou velikost zvolit - v popisu produktu se nezminuje doporuceni s ohledem treba na prodelany porod apod., vzala jsem tedy vyhodne baleni 2ks, s tim, ze pripadne nevhodny kalisek daruji. Zatim odzkousen pouze mensi, přestože pro mne nezvykly tvar, delka a tuhost materialu, podařilo se mi aplikovat na 1.pokus bez proteceni, vyndat sel lehce. Byla jsem jednou tehotna, prodelala jsem pred tehu konizaci a rodila jsem SC, puvodni kalisek mi uz spatne sedel.
Recenze produktu: FunFactory Slimvibrátor Jazzie růžový
4 / 1x
celkem spokojenost
Recenze produktu: FunFactory Pánský masturbátor Cobra libre2 Click 'n' Charge černo-červená
1 / 1x
Zakoupil sem si tento výrobek protože se mi vzhledově líbil. Ale co se týká jeho funkčnosti, tak musím říct, že je to předražený kšunt. Byl sem prostě zvědavý jak ro funguje a hlavně vychvalování výrobku. Takže, pánové vůbec nedoporučuje tento výrobek abyste si ho zakoupili. Zbytečně vyhozené peníze...