Fytofem (2 produktů)

banner

Onapharm, s.r.o – výrobce Fytofem se zabývá vývojem a prodejem produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků a léků) určených pro každodenní užívání v lékařské praxi. Díky svému odbornému zázemí a mnohaletým zkušenostem svých pracovníků v mezinárodním farmaceutickém prostředí (Zentiva) chce být Onapharm vyhledávaným poskytovatelem vědecky podložených řešení pro českou medicínu.

Fytofem harmony & control

Komfort při menopauze

Fytofem ICONTI forte

Pomáhá normální funkci dolních močových cest

fytofem
fytofem

Co je Fytofem harmony & control?

Je oblíbený pomocník žen pro období menopauzy. Obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů a 20 mg extraktu ploštičníku (unikátní kombinace na trhu) plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v jedné tablete. Fytofem harmony & control se vyrábí v 30 tabletovém balení (na jeden měsíc) a cenově zvýhodněném 90 tabletovém balení (na tři měsíce). Doporučená doba užívání je minimálně 3–6 měsíců.

Moderní preparát pro ženy 40+

Fytofem harmony & control je moderní preparát pro ženy 40+, který svým složením odpovídá nejmodernějším vědeckým a medicínským standardům a všem potřebám ženy v perimenopauze (tedy před, při a po klimakteriu). Základem každého menopauzálního produktu jsou isoflavony (= fytoestrogeny) a ploštičník: Fytofem však jako jediný obsahuje jak vysoké množství isoflavonů (40 mg), tak standardní dávku ploštičníku (20 mg) v jedné tabletě. Tato kombinace zajišťuje maximální možný herbální efekt na návaly, pocení a další oběhové problémy. 

fytofem
fytofem

Hlavní složky

Nepříjemnou součástí perimenopauzy kvůli změnám hormonálních hladin je přibývání na váze, což ženy obvykle velmi trápí. Proto Fytofem obsahuje CONTROL COMPLEX (chróm, guaranu, mexický divoký yam a minerály související s metabolismem živin). Pravidelné užívání isoflavonů též pozitivně ovlivňuje lipidové spektrum. OSTEO COMPLEX (vitamin D3, vápník a další minerály, ploštičníkové triterpenoidy) doplňuje škálu Fytofemu o pomoc s kostním metabolismem a boji s osteoporózou.

fytofem
fytofem

Co je to Fytofem ICONTI?

Přípravek Fytofem ICONTI je čistě přírodní přípravek. Jedná se o unikátní trojkombinaci tří složek:

  • Fytoestrogeny
  • Štýrská dýně
  • Fytoserotonin

Fytofem ICONTI pomáhá díky vysokému obsahu přírodních estrogenů a extraktu ze štýrské dýně obnovit normální funkci močového ústrojí. Extrakt z ploštičníku hroznatého pomůže vrátit ztracenou duševní pohodu a rovnováhu.

Co je inkontinence moči?

Pokud budeme citovat encyklopedie, pak inkontinence moči je nekontrolovaný, nechtěný a naší vůlí neovladatelný únik moči. V řeči čísel je to problém, který se týká až 40 % žen.

Příčin inkontinence může být mnoho. Většina žen se s tímto problémem setká poprvé buď v průběhu těhotenství, nebo krátce po porodu. V tomto období se však většinou jedná o přechodný stav (pokud nedojde při porodu k poranění močového svěrače), který se obvykle časem vrátí do normálu.

fytofem
fytofem

Klimakterium

Druhým kritickým obdobím, od něhož výskyt inkontinence narůstá, je klimakterium. Nejčastější příčinou vzniku inkontinence je pokles hladiny ženských pohlavních hormonů – estrogenů – a právě v období klimakteria se hladina estrogenů začíná trvale snižovat. Nedostatečná hladina estrogenů vede k ochabnutí svalů pánevního dna, které napomáhají močovému svěrači s udržením moči. A odtud je již jen krůček ke vzniku inkontinence. Příznaky menopauzy (návaly horka, nadměrné pocení) v kombinaci s inkontinencí vyvolávají sekundárně psychické potíže. Od zhoršení nálady, přes poruchy spánku až k rozvoji deprese. 

Fytofem - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Fytofem ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Fytofem lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Fytofem harmony + control 30 tablet
4.8 / 86x
spokojna
Recenze produktu: Fytofem harmony + control 90 tablet
4.8 / 78x
S produktom som spokojná
Recenze produktu: Fytofem ICONTI forte 90 tablet
4.7 / 6x
Doporučeno lékařem