Gabanox 100mg 90 tobolek

Gabanox 100mg 90 tobolek

Gabanox patří do skupiny léčivých přípravků používaných k léčbě epilepsie a periferní neuropatické bolesti (dlouhodobá bolest v důsledku poškození nervů).

Gabanox 100mg 90 tobolek

Gabanox patří do skupiny léčivých přípravků používaných k léčbě epilepsie a periferní neuropatické bolesti (dlouhodobá bolest v důsledku poškození nervů).

Účinné látky

  • GABAPENTINUM

Užití

  • Epilepsie

Gabapentin je indikován jako přídatná léčba při léčbě parciálních záchvatů se sekundární generalizací nebo bez ní u dospělých a dětí od 6 let věku.

Gabapentin je určen k monoterapii parciálních záchvatů se sekundární generalizací nebo bez ní u dospělých a dětí starších 12 let.

  • Léčba periferní neuropatické bolesti

Gabapentin je indikován k léčbě periferní neuropatické bolesti, například bolestivé diabetické neuropatie a postherpetické neuralgie u dospělých.

Dávkování

Dávkování je stanoveno ošetřujícím lékařem podle individuální snášenlivosti a účinnosti.

Příznaky

Periferní neuropatická bolest (dlouho přetrvávající bolest, která je způsobena poškozením nervů). Periferní neuropatická bolest (vyskytující se zejména v nohou a/nebo pažích) může být zapříčiněna nejrůznějšími onemocněními, jako je např. diabetes (cukrovka) nebo pásový opar. Pocity bolesti lze popsat jako palčivé, pálíci, pulzující, pronikavé, bodavé, ostré, stahující, bolestivé, brnění, znecitlivění, píchání jehličkami apod. Epilepsie je nemoc způsobující záchvaty postihující nejdříve určitou část mozku, které se později mohou, ale nemusejí šířit do ostatních částí mozku.

Kontraindikace

Hypersenzitivita na léčivou látku nebo na kteroukoli pomocnou látku tohoto přípravku.

Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Zkuste také ostatní výrobky značky Gabanox, které uvidíte v kategoriích Volně prodejné léky a Hlava a psychika. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Hlava a psychika.

EAN: 3838957083886
Značka: Gabanox
SUKL kód: 0150781
Indikační skupina: Antiepileptica, anticonvulsiva
Režim výdeje: Na recept HVLP
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tvrdé tobolky
Velikost balení: 90 ks
Originální název: Gabanox 100mg por.cps.dur.90x100mg
Ke stažení: Čtěte pozorně příbalovou informaci zde Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení