Gabriella Salvete
Cena
Akce a slevy
Sleva (2)
Hodnocení
Typy pleti
Všechny typy pleti (4)
Barva rtěnky / lesku / balzámu
Tmavě růžová (2)
Typ krytí
Lehké (1) Vysoké (1)
Pro1
Pro ženy (26) Pro dospělé (6)
SPF – Ochranný sluneční faktor
SPF 15 (1)
Typ tužky
Vysouvací (1) Voděodolná (1)
Odstín
Neutrální (1) Světlý (1)
Forma
Maska (3) Pudr (1) Tyčinka (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (1)
Vlastnosti
Hydratační (3) Ochranný (2) Revitalizační (1) Voděodolné (2) Zklidňující (1)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (1)
Barva
Hnědá (1) Černá (3)
129 Kč
Automatická tužka na oči 01 0,28g 0.28 g
46 071,43 Kč / 100 g
112 Kč
XXPress Volume Voděodolná a objemová řasenka 11 ml
101,82 Kč / 10 ml
199 Kč
Sada cestovních lahviček na kosmetiku 8 ks
24,88 Kč / 1 ks
169 Kč
Miracle 104 Hydratační balzám na rty 4 g
4 225,00 Kč / 100 g
199 Kč
Paletka očních stínů Smokey Romantic 12.5 g
1 592,00 Kč / 100 g
152 Kč
Paletka pro konturování obličeje 15 g
1 013,33 Kč / 100 g
169 Kč
Tužka na obočí Brow Definer 30 0.15 g
112 666,67 Kč / 100 g
79 Kč
Gelový vrchní a podkladový lak na nehty 11 ml
71,82 Kč / 10 ml
169 Kč
Miracle 105 Hydratační balzám na rty 4 g
4 225,00 Kč / 100 g
169 Kč
XXPress Intense Objemová řasenka 11 ml
153,64 Kč / 10 ml
99 Kč
Konturovací tužka na oči 06 0,28g 0.28 g
35 357,14 Kč / 100 g
53 Kč
Kosmetické aplikátory na oční stíny 5 ks
10,60 Kč / 1 ks
Gabriella Salvete - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gabriella Salvete ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gabriella Salvete lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Gabriella Salvete Hydratační rtěnka Red's Lipstick 05, 4 g
5 / 1x
Dobre drží na perách

Recenze produktu: Gabriella Salvete Deep Colour 04 Tužka na oči 0,28g 0.28 g
5 / 1x
Veľmi mäkká a ľahučko rozotierateľná.

Recenze produktu: Gabriella Salvete Panoramico Objemová řasenka s arganovým olejem 13 ml
5 / 1x
splna poziadavku

Recenze produktu: Gabriella Salvete Automatická tužka na oči 01 0,28g 0.28 g
5 / 7x
????

Recenze produktu: Gabriella Salvete Nail & Cuticle Caring Oil vyživující olej na nehty 11 ml
5 / 1x
Doporučuji

Recenze produktu: Gabriella Salvete Pore Minimizer Podkladová báze 20 ml
5 / 1x
Perfektní. Okamžitě zahladí pory.

Recenze produktu: Gabriella Salvete Italian Dream, Duo Bronzer Powder 9 g
5 / 1x
Jsem naprosto spokojená. Lehce se trpyti, ale jen tak, aby melo projasnujici efekt. Super

Recenze produktu: Gabriella Salvete Matte Lips long lasting odstín 109, 4.5 ml
5 / 1x
Spokojenost doporucuji

Recenze produktu: Gabriella Salvete Fixační pudr, Winter Time 9 g
5 / 1x
Skvělý pudr určitě budu kupovat znovu!!
