Garnier Fructis
Cena
Akce a slevy1
Značky
Garnier (39)
Hodnocení
Příchuť balzámu
Banán (1) Meloun (1)
Pro
Pro dospělé (18) Pro ženy (3)
Certifikáty
Cruelty-free (11)
Na co je
Na lupy (2) Na zdravé vlasy (11)
Forma
Šampon (19) Maska (7) Balzám (6) Kondicionér (2) Sprej (2) Gel (1) Sérum (1) Tekutina (1)
Cesta podání
Dermálně - na pokožku (2)
Vlasové přípravky
Všechny typy vlasů (9) Pro každodenní péči o vlasy (6) Barvené vlasy (3) Normální vlasy (5) Mastné vlasy (8) Jemné vlasy (4) Suché vlasy (10) Kudrnaté a vlnité vlasy (5) Poškozené vlasy (11)
Země původu
Francie (9) Německo (3)
Vlastnosti
Vegan (14) Přírodní (6) 100% recyklovatelná nádoba (3) Bez parafínu (2) Recyklovatelné (1) Netestované na zvířatech (1) Bez alkoholu (3) Bez barviv (2) Bez parabenů (3) Bez silikonu (5) Hydratační (16) Regenerační (2) Revitalizační (2) Vyživující (2)
Na co pomáhá
Na zdravé vlasy (6)
Velikost balení
Péče o pleť
Denní (1)
85 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Fructis Color Resist šampon, 250 ml
3,40 Kč / 10 ml
114 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Fructis Color Resist šampon, 400 ml
2,85 Kč / 10 ml
114 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Fructis Pure Fresh šampon, 400 ml
2,85 Kč / 10 ml
114 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Fructis Goodbye Damage šampon, 400 ml
2,85 Kč / 10 ml
114 Kč
Sleva 25 % nad 2 ks
Fructis Vitamin & Strength posilující šampon, 400 ml
2,85 Kč / 10 ml
99 Kč139 Kč
-28 %
Fructis Hair Food Banana šampon na suché vlasy 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
99 Kč132 Kč
-25 %
Fructis Hair Food Aloe Vera + hydratační šampon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
99 Kč132 Kč
-25 %
Fructis Hair Food Banana balzám na suché vlasy 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
99 Kč132 Kč
-25 %
Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
3,77 Kč / 10 ml
136 Kč181 Kč
-25 %
Fructis Curls Hydratační stylingový gel 370 ml
4,89 Kč / 10 ml
164 Kč219 Kč
-25 %
Fructis Hair Food meloun maska na vlasy, 400 ml
5,48 Kč / 10 ml
Garnier Fructis - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Garnier Fructis ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Garnier Fructis lidé hodnotí na 94 %

Recenze produktu: Garnier Fructis Hair Food Conditionner Plumping Watermelon 350 ml
5 / 5x
Přírodní šampon vhodný pro velmi citlivou pokožku. Krásně myje vlasy a voní.

Recenze produktu: Garnier Fructis Hair Food Banana šampon na suché vlasy 350 ml
5 / 4x
Skvěle pečují

Recenze produktu: Garnier Fructis Vitamin & Strength Posilující bezoplachová péče 10v1, 400 ml
5 / 2x
Super

Recenze produktu: Garnier Fructis Hair Food Shampoo Plumping Watermelon 350 ml
5 / 5x
Přírodní s krásnou vůni. Vlasy se snadno rozčesávají. Doporučuji

Recenze produktu: Garnier Fructis Hair Food Banana balzám na suché vlasy 350 ml
5 / 4x
Svůj učel plní a příjemně voní jako banánový koktejl.






