Gely a tužidla - Vyhlazující (1 produktů)

Zafixujte svůj dokonalý účes pomocí gelu nebo tužidla na vlasy. Přípravek zkrotí vaše nepoddajné vlasy a získáte skvělý objem. Správné tužidlo vyberete jako jiné vlasové přípravky, a to podle typu vašich vlasů a způsobu použití, který vám nejvíce …

Zobrazit více

Zafixujte svůj dokonalý účes pomocí gelu nebo tužidla na vlasy. Přípravek zkrotí vaše nepoddajné vlasy a získáte skvělý objem. Správné tužidlo vyberete jako jiné vlasové přípravky, a to podle typu vašich vlasů a způsobu použití, který vám nejvíce vyhovuje. V nabídce najdete jak pěnové tužidlo na vlasy, tak tužidlo na vlasy ve spreji. Pěnové tužidlo je nejoblíbenější formou, nezatěžuje příliš vlasy. Můžete ho aplikovat na mokré a i na suché vlasy. Postačí vám si tužidlo do dlaně aplikovat ve velikosti vlašského ořechu a jemně vetřít do vlasů. Pokud vám nevyhovuje aplikování pěny, zkuste tužidlo ve spreji. Použití je podobné jako s lakem na vlasy, nanesete ho rozprašovačem. Tužidlo dodá jemným vlasům objem, poškozeným vitamíny a potřebnou výživu a kudrnaté tak s jeho pomocí lépe zkrotíte.

Tužidlo na jemné vlasy

Abyste vašim jemným vlasům dodali objem, sáhněte po tužidle pro tento typ. Během chvilky vykouzlíte skvělý účes. Efekt znásobíte, když tužidlo aplikujete do vlasů ještě před fénováním. Vlasy pak vyfénujte v předklonu. Použijte pěnové tužidlo, tužidlo ve spreji by váš účet dostatečně nezafixovalo.

Tužidlo na kudrnaté vlasy

Tento typ tužidla stačí aplikovat v malém množství, jinak by vlasy zůstaly slepené a tvrdé. Tužidlo vetřete do vlasů po umytí, podpoří přírodní kudrliny, pomůže vám docílit vytoužený efekt a navíc budou vlasy držet i na druhý den.

Jak aplikovat tužidlo na vlasy?

  1. Nádobku před použitím protřepejte.
  2. Aplikujte pěnu do dlaní a jemně vetřete do vlasy od kořínků do celé délky. V případě spreje nastříkejte tužidlo do vlasů pomocí rozprašovače.
  3. Dbejte na pokyny na přípravku, nepoužívejte velké množství tužidla.
  4. Jestli potřebujete vlasy upravit žehličkou nebo kulmou, tužidlo aplikujte až po tomto procesu, aby se vlasy nespálily.
  5. Před spaním vlasy důkladně pročešte, abyste odstranili přípravek z vlasů.

TIP: Použijte přípravek na vlasy před vysušením fénem, vlasy tak budou mít větší objem a lesk. Pokud chcete vlasy jenom uhladit, aplikujte přípravek na suché vlasy.

Gel na vlasy pro muže

Gel na vlasy patří především do vlasové výbavy mužů. Vhodný je pro použití na krátké vlasy. Vlasy uhladí, dodá jim lesk a mokrý efekt. S gelem nemusíte během dne pořád vlasy kontrolovat, vydrží zafixované několik hodin. Výhodou je také to, že nemusíte vlasy každý den po použití gelu mýt, stačí ho jednoduše vyčesat. Gel nepoužívejte na dlouhé vlasy nebo vlasy velmi jemné, příliš by je zatížil a vlasy by nevypadaly dobře. Také se nedoporučuje používat lidem s citlivou pokožkou, obsahuje totiž alkohol.

Gel na vlasy pro ženy

K zakoupení jsou i speciální gely na vlasy pro ženy. Vynikají vysokou fixací. Obalují vlasy a lze je použít k modelaci vln, zvýraznění účesu, uhlazení nepoddajných vlasů nebo efektu mokrých vlasů.

Vosk na vlasy

Vosk na vlasy je možné použít i na délky vlasů. Oceníte ho i v případě, že jsou vaše vlasy příliš jemné a bez objemu. Na rozdíl od gelu, který po aplikaci ztuhne, můžete vosk na vlasy upravovat i v průběhu dne.

Hledáte něco speciálního v kategorii Gely a tužidla?

Gely a tužidla - Vyhlazující - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gely a tužidla - Vyhlazující ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gely a tužidla - Vyhlazující lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Eco Cosmetics Vlasový gel BIO 125 ml
5 / 1x
Skvělý produkt. Velmi dobře funguje
Recenze produktu: L'Oréal Paris Elseve Elseve Dream Long Waterfall Waves Mousse, 200 ml
5 / 1x
Oživý kudrnaté vlasy, a hlavně je neslepuje.Takže pro mě zatím top.
Recenze produktu: Bulldog skincare Styling Pomade Original 75 g
5 / 1x
Výborná fixace
Recenze produktu: TreSemmé Curl Definition Pěnové tužidlo 200 ml
5 / 1x
Pekne vytvaruje kucery. Prijemna kokos vona
Recenze produktu: Nivea Tužidlo na vlasy VOLUME 150 ml
5 / 1x
overeny - vyborny
Recenze produktu: Nobilis Tilia Tužící sprej na vlasy 200 ml
3.5 / 2x
Jsem spokojená jak se zbožím, tak s rychlým dodáním i komunikaci, děkuji.
Recenze produktu: Bulldog skincare Bulldog styling cream 75 ml
2 / 1x
To, že tento krém je určen pro muže, by mohlo být napsané na viditelnějším místě, než je sekce doplňující informace. Na obalu je to sice uvedeno, ale vzadu a malými písmeny. Normálně by mi to bylo jedno, ale ta vůně je opravdu hodně pánská. Bude tedy sloužit jako budoucí dárek.

Podívejte se na produkty z kategorie Gely a tužidla seřazené od těch nejlépe hodnocených. V kategorii Gely a tužidla najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Podívejte se na produkty z kategorie Gely a tužidla seřazené od těch nejprodávanějších.