Laky na vlasy (15 produktů)

V žádné dámské výbavě na vlasy by neměl chybět lak na vlasy. Lak na vlasy není žádnou novinkou ani pro muže. Nejenže zafixuje váš účes, aby vydržel hodiny, ale dodá vlasům objem a pomáhá odolat vlhkosti a statické elektřině. Dopřejte si dokonalý …

 Zobrazit více

V žádné dámské výbavě na vlasy by neměl chybět lak na vlasy. Lak na vlasy není žádnou novinkou ani pro muže. Nejenže zafixuje váš účes, aby vydržel hodiny, ale dodá vlasům objem a pomáhá odolat vlhkosti a statické elektřině. Dopřejte si dokonalý účes za každého počasí. Zakoupit je můžete ve formě spreje, které obsahují aerosol nebo bez něj, a to v pumpičce. Lak na vlasy si poradí s fixací jakéhokoliv účesu, stačí ho nastříkat v krátkých intervalech na vlasy ve vzdálenosti 20 cm po finální úpravě účesu. Dodržujte tuto vzdálenost, vlasy by se jinak slepily a měly nevábný matný vzhled. Abyste se zbavili působení statické elektřiny, nastříkejte lak na kartáč a pročešte vlasy.

Jak vybrat lak na vlasy?

Lak na vlasy vybírejte především podle stupně fixace. Zakoupit můžete laky na jemné vlasy, stupeň fixace je slabší, nebo pro silnější vlasy, které dále nebudete tvarovat, v tomto případě sáhněte po středním, silném nebo extra silném stupni fixace. Pro výživu vlasů můžete zakoupit i lak na vlasy s keratinem nebo lak na vlasy s hydratační složkou, který prospěje suchým vlasům.

Funkce laku na vlasy

  • Objem – Abyste objem znásobili, aplikujte lak na vlasy v předklonu.
  • Ochrana před UV zářením – Velmi důležitá vlastnost především v létě.
  • Lesk
  • Ochrana před vlhkostí
  • Přidané složky – Dodají vlasům výživu.

Lak na vlasy bez silikonů, parabenů nebo alkoholu

Pro jemné vlasy vyberte lak, který neobsahuje tyto složky. Sáhněte po něm v případě, že mají vaše vlasy sklon k nadměrnému vypadávání nebo k lámání. Tyto typy laků jsou k vlasům šetrnější a nezatěžují je natolik, jako běžné laky.

V kategorii Laky na vlasy zákaznící nejvíce chválí značky Schwarzkopf, Syoss a Moroccanoil. Hledáte něco speciálního v kategorii Laky na vlasy? Nenašli jste? A co top produktové řady jako Schwarzkopf Taft Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Produkt s nejlepším hodnocením v kategorii Laky na vlasy je Schwarzkopf Schwarzkopt Taft Lak na vlasy Volume mega silně tužicí 250 ml .

Laky na vlasy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Laky na vlasy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Laky na vlasy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Laky na vlasy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Laky na vlasy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.