Gran Stead´s (0 produktů)

Gran Stead´s (angl. babička Steadová) není jen název na etiketě. Jedná se o skutečnou postavu. Christina Stead, milovaná babička, jejíž unikátní receptura na výrobu zázvorových nápojů se předávala z generace na generaci, se narodila ve vesničce …

Zobrazit více

Gran Stead´s (angl. babička Steadová) není jen název na etiketě. Jedná se o skutečnou postavu. Christina Stead, milovaná babička, jejíž unikátní receptura na výrobu zázvorových nápojů se předávala z generace na generaci, se narodila ve vesničce Middleton-in-Teesdale v severní Anglii. Rodiče současných vlastníků značky Gran Stead´s, Chrise a Rosemary Knoxových, recept odkoupili od potomků babi Steadové a začali nápoje vyrábět doma v kuchyni a prodávatje na lokálních farmářských trzích. Když byli příliš staří na to, aby pokračovali, požádal otec Chrise, zda-li by nechtěl v rodinné tradici pokračovat. Chris po dohodě se svou manželkou Rosemary svolil a oba se rozhodli opustit svá tehdejší povolání policisty a pečovatelky o handicapované děti a dále vést rodinný podnik. První roky byly opravdu náročné. Každičký den nápoje vlastnoručně míchali, stáčeli do lahví a zátkovali, aby je pak prodávali na lokálních trzích a dále propagovali. V roce 2003 se přestěhovali do budovy staré mlékárny v Mile Oak Farm v Portslade, kterou zrekonstruovali a dovybavili nákladným výrobním zařízením. Stále se drží původní receptury babi Steadové.
Nápoje neobsahují žádná aditiva ani konzervanty. S rostoucí oblibou Gran Stead´s nápojů se o produkty začali zajímat nejen majitelé menších obchůdků, ale také lokální distributoři. A tak se ze zázvorových drinků mohou těšit lidé po celé Anglii, a nyní i vy. Chris i Rosemary však stále navštěvují farmářské trhy. Přímý kontakt s koncovým zákazníkem je pro ně velmi důležitý a může, jak říkají, leckdy inspirovat. Ostatně tak jako v případě jedné starší dámy, které zázvorový nápoj vrátil vzpomínky na dětství, kdy maminka přidávala zázvor do sirupu z černého rybízu. A tak vznikl nápad na další příchuť do produktové řady značky Gran Stead´s.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?