Grippostad 20 tvrdých tobolek

-25 %

Grippostad 20 tvrdých tobolek

Grippostad se užívá k léčbě příznaků souvisejících s chřipkou nebo běžným nachlazením jako je bolest hlavy, bolest svalů a kloubů, rýma a suchý kašel. Grippostad snižuje horečku a zvýšenou teplotu. Obsahuje paracetamol, chlorfenamin, vitamin C a kofein.

Skladem > 5 ks Můžete mít zítra možnosti doručení
89 Kč 119 Kč
Cena za 1 ks: 4.45 Kč
V jedné objednávce je možné zakoupit maximálně 5 ks tohoto produktu.
Nákupem získáte 0.89 kreditu

Grippostad 20 tvrdých tobolek

K léčbě příznaků chřipky a nachlazení.

  • Snižuje horečku
  • Tlumí bolest hlavy, svalů a kloubů
  • Uvolňuje ucpaný nos

Kombinace léčivých látek přípravku Grippostad neumožňuje individuální dávkování při léčbě jednotlivých příznaků. V tomto případě je vhodnější použít přípravek odlišného složení.

Obvyklé dávkování

Dospělí a dospívající od 12 let: Užívejte 2 tobolky 3x denně.

Děti do 12 let: Přípravek není určen dětem do 12 let.

Pacienti s poruchou funkce jater a/nebo ledvin - u pacientů s poruchou funkce jater, ledvin a s Gilbertovým syndromem (zvýšená hladina bilirubinu v krvi) musí být dávky sníženy nebo dávkovací interval prodloužen. Prosím, poraďte se se svým lékařem. Grippostad nesmí být užíván pacienty se závažným poškozením jater.

Léčba má být omezena pouze na dobu akutních příznaků.

Složení v jedné tobolce

Léčivou látkou je paracetamolum 200 mg, acidum ascorbicum 150 mg, coffeinum 25 mg, chlorphenamini maleas 2,5 mg v jedné tobolce.

Pomocnými látkami jsou želatina, glycerol-tristearát, monohydrát laktózy, chinolinová žluť (E 104), sodná sůl erythrosinu (E 127), oxid titaničitý (E 171), čištěná voda.

Upozornění

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu za EXP. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Uchovávejte při teplotě do 30 °C. Nevyhazujte žádné léčivé přípravky do odpadních vod nebo domácího odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak naložit s přípravky, které již nepoužíváte. Tato opatření pomáhají chránit životní prostředí.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky Grippostad, které naleznete v kategoriích Volně prodejné léky, Chřipka a nachlazení a Dýchací soustava. Výrobek koupíte se slevou 25 %.

EAN: 4011548017159
Značka: Grippostad
SUKL kód: 0191749
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tvrdé tobolky
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Chřipka a nachlazení
Originální název: Grippostad por.cps.dur. 20
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení

Doporučujeme Vám tyto podobné produkty

Příbalovou informaci můžete stáhnout zde
EAN: 4011548017159
Značka: Grippostad
SUKL kód: 0191749
Velikost balení: 20 ks
Věk: >12 let
Cesta podání: Perorálně - polyká se
Forma: Tvrdé tobolky
Pro: Pro děti, Pro dospělé
Režim výdeje: Volně prodejné HVLP
Trápí mě: Chřipka a nachlazení
Originální název: Grippostad por.cps.dur. 20
Ke stažení: Příbalová informace
Skladem u dodavatele Zítra můžete mít možnosti doručení