GS Mamavit (3 produktů)

Mamavit, těhotenský doplněk stravy

Každá žena touží dát svému miminku to nejlepší

GS Mamavit nabízí kompletní a vyvážené složení, které pokrývá potřeby miminek i maminek ve všech důležitých obdobích – v těhotenství, v období kojení nebo již před plánovaným otěhotněním. GS Mamavit dlouhodobě doporučuje řada gynekologů po celé České republice. Byl vyvinut ve spolupráci s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze Podolí – respektuje stravovací zvyklosti českých žen a jeho složení je v souladu s nejnovějšími výživovými doporučeními.

V jakém období můžete GS Mamavit užívat?

Plánování Během plánování miminka by se nemělo zapomínat na kvalitní vitaminy potřebné pro posílení imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím. Prožijte těhotenství ve zdraví a dejte svému tělu i miminku to nejlepší.

Těhotenství Období těhotenství představuje velkou zátěž pro organismus ženy a je spojené s velkým výdejem energie. Právě proto hrají důležitou roli vyvážená a zdravá strava i dostatečný příjem vitaminů a minerálů, které příznivě ovlivňují vývoj plodu.

Kojení Příchodem miminka na svět starosti se stravou nekončí. Právě množství a kvalita mateřského mléka, které je v prvních 6 měsících života jediným zdrojem živin velké většiny děťátek, závisí na tom, jakou stravu maminka přijímá.

mamavit

 

Receptura vyvinutá odborníky

Při výběru složení Mamavit pečlivě dbá na farmaceutickou kvalitu a spolupracuje s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.

Mamavit

Nejbohatší složení

Optimální kombinace všech důležitých vitaminů a minerálů, kterých potřeba v organismu v období těhotenství a kojení stoupá. Zejména jódu, vápníku, železa, hořčíku a zinku. GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA svým složením patří mezi nejbohatší těhotenské vitaminy na trhu pro nastávající maminky.

mamavit

Omega-3 bez rybí pachuti

Díky speciální technologii se kapsle nerozpouští v kyselém prostředí žaludku, ale až v tenkém střevě. To způsobí, že do vašeho organismu se dostane vše potřebné bez vedlejších nepříjemných vlastností, které mají běžné kapsle obsahující DHA.

mamavit

Přirozená forma kyseliny listové

Kyselina listová v přirozené formě je velmi důležitá pro všechny maminky. Je také důležitá pro zdravý vývoj plodu. Pokud budete užívat dostatečné množství kyseliny listové jako součást zdravé výživy již před otěhotněním, můžete napomoci normálnímu vývoji míchy svého miminka.

mamavit

Jak užívat GS Mamavit

V období před otěhotněním:

V období před otěhotněním ještě nejsou nároky těla výrazně vyšší, ale každá budoucí maminka se snaží dát své tělo do optimální formy, dbá na pohyb a životosprávu. Doplňující zdroj v podobě přípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA je tedy velmi dobrou volbou.

Užívejte střídavě 1 kapsli a 1 tabletu obden vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Mamavit
spojka
mamavit

V těhotenství:

Tělo každé maminky prochází během těhotenství a kojení zatěžkávací zkouškou. Proto je dobré podporovat organismus v podobě přípravku, jako je GS Mamavit Prefolin® + DHA, který byl vyvinut přímo na míru maminkám a zaručuje jejich organismu kompletní a vyvážené dodání všech potřebných složek.

Užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučení:

Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky.

mamavit

Vývoj plodu během těhotenství:

1. měsíc těhotenství

1. měsíc

V prvním měsíci se pokládají základy nového života. Vytváří se hlava, jednokomorové srdce, základy končetin a nervové soustavy. Na konci měsíce má zárodek 8 mm.

spojka

2. měsíc

Všechny orgány už mají svůj základ a vznikající mozek zpracovává první impulsy. Vzniká čich a chuť, také se formuje obličej.

2. měsíc těhotenství
spojka
3. měsíc těhotenství, mamavit

3. měsíc

Plod má zhruba 9 cm. Měkká kostra se začíná měnit na kost. Jdou rozeznat první rysy v obličeji a jednotlivé prsty.

spoka

4. měsíc

Z ultrazvuku by již mělo jít zjistit pohlaví dítěte. Dále roste kostra a svalovina. Plod nyní vnímá zvuky, slyší tlukot matčina srdce, její hlas i zvuky z blízkého okolí.

4. měsíc těhotenství
spojka
5. měsíc těhotenství, mamavit

5. měsíc

Srdíčko začíná hlasitě a silně tlouct. Začínají růst vlásky a nehty. Matka poprvé pocítí pohyby dítěte, které tím oznamuje konec první poloviny těhotenství.

spojka

6. měsíc

Plod má nyní kolem 30 cm. Jeho plíce jsou téměř připraveny pro dýchání, avšak zatím se plní plodovou vodou. Začíná se ukládat podkožní tuk.

6. měsíc těhotenství, mamavit
spojka
7. měsíc těhotenství, mamavit

7. měsíc

Dítě dále roste a sílí. Pije plodovou vodu, výrazně se vrtí a kope. Vývoj plic se dokončuje – plod by nyní dokázal přežít i mimo dělohu.

spojka

8. měsíc

Průměrně má nyní dítě 40 cm a je převážně schopné života mimo bříško. Vyvíjí se pohlavní orgány, avšak celkově začíná růst zpomalovat.

8. měsíc těhotenství, mamavit
spojka
9. měsíc těhotenství, mamavit

9. měsíc

Miminko je skoro na světě. Otáčí se nejčastěji hlavou dolů a připravuje se na pohodlný odchod. Průměrně mají novorozenci 50 cm a váží kolem 3,3 kg. Když se dítě přenáší, dále mu rostou vlásky a nehty.

mamavit

GS Mamavit - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty GS Mamavit ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie GS Mamavit lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: GS Mamavit 90 tablet
4.8 / 6x
za mě nejlepší tehu vitamíny
Recenze produktu: GS Mamavit Prefolin+DHA 30 tablet + 30 kapslí
4.6 / 31x
Za mě mají velký obsah vitamínů a minerálů oproti jiným značkám na trhu pro těhotné. Dále se mi líbí, že u toho je navíc kapsle s Omegou 3 a 6, kterou miminko potřebuje též nejvíc pro správný vývoj mozku atd.