Gymnastické míče (19 produktů)

 

Gymnastický míč na cvičení je všestrannou a oblíbenou fitness pomůckou používanou v tělocvičnách, domácnostech, na fyzioterapii, ale i na pracovišti. Je naplněná vzduchem, je lehká, odolná, levná a dostanete ji v různých velikostech. Na …

 Zobrazit více

 

Gymnastický míč na cvičení je všestrannou a oblíbenou fitness pomůckou používanou v tělocvičnách, domácnostech, na fyzioterapii, ale i na pracovišti. Je naplněná vzduchem, je lehká, odolná, levná a dostanete ji v různých velikostech. Na gymnastickém míči můžete cvičit břicho a jiné základní svaly. Je dobrá pro zlepšení flexibility i rovnováhy. Můžete ji dokonce použít i místo židle. Cvičení s gymnastickým míčem je vhodné pro všechny věkové kategorie – pro děti, těhotné ženy i starší osoby.

Výhody využívání fit míče

Zlepšení flexibility – použijte gymnastický míč k zahřátí a roztažení svalů před tréninkem. Díky lepší flexibilitě můžete snížit riziko zranění a udržet vaše svaly a klouby v dobrém stavu.

Zpevnění jádra těla – při správném používání posiluje gymnastický míč břišní svaly a svaly dolní části zad. Tyto svaly se používají k provádění každodenních činností. Silné jádro pomáhá chránit záda a stabilizovat celé tělo včetně páteře, pánve, boků a ramen. Při bolestech zad stačí obyčejné sezení, při kterém se posilují zádové svaly.

Zlepšení rovnováhy – jednoduché sezení na gymnastickém míči zapojí svaly ve vašem jádru. Trénink na míči podněcuje tělo ke zlepšení rovnováhy a může být prospěšný při udržování zdravého držení těla.

Jak vybrat velikost fit míče?

Při většině cvičení s fit míčem budete potřebovat takovou velikost, aby byla vaše kolena v pravém úhlu, když budete sedět na míči s nohama na podlaze:

  • do 155cm: průměr 45cm
  • 155cm-170cm: průměr 55cm
  • 171-185cm: průměr 65cm
  • více než 185cm: průměr 75cm

Malé míče o průměru 25cm jsou vhodné pro využití při aerobiku, pilates a dalších cvičeních. Pokud vás zaujaly gymnastické míče, prohlédněte si i ostatní sportovní potřeby jako sportovní tašky, balanční podložky, podložky na cvičení nebo sportovní láhve.

Zákazníci hodnotí nejlépe řady DMA, Sklz a Power System. Nejlépe hodnoceným produktem je Gymy Míč Over-ball prům.25cm v krabičce.

Product image

Power System Medicinbal 4 kg

Můžete mít dnes729 Kč
Product image

Power System Medicinbal 8 kg

Můžete mít dnes1 090 Kč
Product image

Power System Medicinbal 2 kg

Můžete mít dnes449 Kč
Product image

Theraband Mini Ball 23 cm

Můžete mít v pátek 6. 10.279 Kč
Product image

Sklz Pro Mini Hoop, mini basketbalový koš

Můžete mít v pátek 6. 10.969 Kč
Product image

DMA Masážní míček

Můžete mít v úterý 10. 10.98 Kč
Product image

DMA Rehabilitační míč PSB434-A-BL Aerobic 20 Blue

Můžete mít v úterý 10. 10.129 Kč
Product image

DMA Rehabilitační míč PSB424-BL Pilates

Můžete mít v úterý 10. 10.169 Kč
Banner
Gymnastické míče - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Gymnastické míče ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Gymnastické míče lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: DMA Gymball Peanut 40 Rehabilitační válec
5 / 2x
Zatím využívám chvíli
Recenze produktu: Theraband Overball/Pillates Ball, červený 18 cm
5 / 2x
Tento pilates míč jsem pořídil jako dárek pro přítelkyni, která navštěvuje pravidelně cvičení pilates. S tímto míčem je zatím spokojena a míč bez problémů drží.
Recenze produktu: Gymy Míč Over-ball prům.25cm v krabičce
5 / 3x
Míč v pořádku, neodpovídá barva.
Recenze produktu: Power System Medicinbal 4 kg
5 / 1x
Kvalita

Produkty z kategorie Gymnastické míče jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Gymnastické míče. V kategorii Gymnastické míče najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.