Hami (56 produktů)

Hami

Pro spokojená bříška našich nejmenších

Značka Hami je původně tradiční česká značka, nyní je součástí společnosti Nutricia. Značka Hami nabízí kompletní portfolio výrobků pro děti od narození až do předškolního věku. Výrobky Hami jsou vyvinuty výživovými experty a jejich složení je přesně přizpůsobeno konkrétnímu věku dítěte a jeho výživovým potřebám. Bez­pečnost a kva­lita je pro značku Hami nejvyšší prioritou, a to od kvalitních surovin přes šetrné zpracování až po finální produkt.

Hami

Kojenecká mléka Hami

Každá maminka chce doma spokojené a zdravé miminko. Chce si být jistá, že vše, co za den spapá, mu nejen chutná, ale dodá i správné živiny. Pro miminko je nejlepší výživou mateřské mléko. Má optimální zastoupení potřebných živin a je tak pro miminko lehce stravitelné. V případě, že nemůžete plně kojit, jsou zde pro vás po doporučení pediatra kvalitní kojenecká mléka.

Batolecí mléka

Batolecí mléko Hami 3

od ukončeného 12. měsíce

Batolecí mléko Hami 4

od ukončeného 24. měsíce

Batolecí mléko Hami 5

od ukončeného 35. měsíce

Jak mléka Hami hodnotí zákazníci?

Veronika

Bála jsem se že dcerku bude zpočátku bolet bříško, ale nebolelo. Od prvního dne ji mlíčko chutná. Žádné problémy s bříškem ani se stolicí nemá. Mlíčko nedělá hrudky, krásně se rozpouští. Odměrka je oddělená od mléka, takže žádné hledání nehrozí. Jen se hůře nabírá z pytlíku,já přesypávám do nádoby na mléko.

Bronislava

Malý je spokojený a to je pro nas důležité ❤

hami

Příkrmy Hami z pečlivě vybraných surovin

Když přijde čas, aby vaše miminko začalo ochutnávat pevnou stravu, zelenina by měla být prvním jídlem, které ochutná. Zelenina je totiž bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a vlákniny. Od 6. měsíce by rozhodně neměla v jídelníčku vašeho děťátka chybět.

Jakmile se děťátko stane více obeznámeným se zeleninou, může začít objevovat i maso a ryby. Maso je pro děti přirozeným zdrojem železa, které jim po 6. měsíci života začíná ubývat. Obsahuje také cenné bílkoviny a vitamín B. Ryby na druhé straně dodají vašemu miminku nenasycené omega-3 mastné kyseliny a jód.

Malé děti vyžadují až 6× více nutričních látek vzhledem k hmotnosti svého těla než dospělí jedinci. Proto Hami s velkou opatrností vybírá farmáře, kteří dodávají suroviny do Hami příkrmů. Bezpečnost, přirozenost a kvalita surovin pro dětská bříška jsou pro Hami nejvyšší prioritou!

Zeleninové a masozeleninové příkrmy

Zeleninové a masozeleninové příkrmy

Pokud už nadešel čas prvních příkrmů, je nejvhodnější začít zeleninovými příkrmy. Pro začátek jsou nejvhodnější jemná pyré z jednoho druhu zeleniny. Postupně pak můžete přejít na vícedruhové zeleninové příkrmy a také masozeleninové příkrmy. Až po zavedení masozeleninových příkrmů je vhodné zařadit do jídelníčku příkrmy ovocné.

hami

Ovocné příkrmy

Ovoce je ideálním snackem pro vaše malé objevitele, protože představuje bohatý zdroj sacharidů, vitamínů, minerálů a vlákniny, které jsou klíčovými živinami pro správný vývoj a růst vašeho miminka. Nicméně je důležité být opatrní ohledně původu ovoce, které podáváte svým dětem. Při vytváření ovocných svačinek a kapsiček Hami nechává nic náhodě. Pečlivě dohlíží na celý proces jejich výroby a spolupracuje s o­věřenými pěstiteli, kteří se specializují na pěstování ovoce určeného pro kojence a malé děti. Vyhýbají se umělým hnojivům a spoléhají na přírodní péči o plodiny a ekologickou kontrolu škůdců. Zralé plody jsou pak pečlivě ručně sbírány v optimální době zralosti, aby byly co nejchutnější.

Ovocné příkrmy
hami

Ovocné kapsičky Hami

Jak příkrmy hodnotí zákazníci?

Lenka

Dítěti chutná a opravdu se nají.

Růžena

Příkrmy od Hami malé chutnají, vím že ji dávám kvalitní jídlo a ušetřený čas věnuji dětem.

Šárka

Tyto produkty jsou pro ty nejmenší děti opravdu kvalitní a moc chutnají.

Vanda

Supr přesnídávky na cesty i na doma

Lenka

Další z mnoha chutných lahviček pro moje miminko. Začínáme se zeleninovými příkrmy a synovi vše moc chutná. Tenhle hrášek je sytější než třeba dýně, takže mi nesnědl celou lahvičku. Ale časem ji určitě dá celou. Jsem spokojená se značkou Hami. Mám jistotu, že dávám synovi vše v maximální kvalitě. Rozhodně lepší než zelenina z obchodu.

hami
Lahodné kaše Hami

Lahodné cereální kaše Hami

Obilniny by měly tvořit klíčovou část stravy malých dětí. Jsou bohatým zdrojem sacharidů, bílkovin, vlákniny a minerálních látek, což poskytuje děťátkům energii pro jejich objevování světa a nových věcí. Vynikajícím způsobem, jak zahrnout obilniny do stravy malých dětí, jsou Hami kaše speciálně navržené pro různé věkové skupiny. Právě u těchto produktů můžeme zajistit, že splňují přísné požadavky a normy na kvalitu dětské výživy, které jsou mnohem náročnější než ty pro dospělé.

hami

Sušenky a křupky Hami

Všeho s mírou – nezapomínejte, že je důležité dbát na pestrost a vyváženost stravy dítěte. Sušenky a křupky mají být jen občasným zpestřením jeho stravy.

Sušenky a křupky Hami
hami

 

Hami 5 Batolecí mléko 600 g

Hami 5 Batolecí mléko 600 g

Můžete mít dnes209 Kč
Hami 1 Počáteční mléko od narození 600 g

Hami 1 Počáteční mléko od narození 600 g

Můžete mít dnes209 Kč
Hami - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Hami ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Hami lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Hami 100% ovoce ovocný koktejl od uk. 6. měsíce 4 x 100 g
5 / 14x
Malému presnidavky moc chutnají, jsou jedny z nejkvalitnějších :)
Recenze produktu: Hami 2 Pokračovací mléko od ukončeného 6. měsíce 600 g
5 / 2x
Dětem chutná , žádné zažívací potíže.
Recenze produktu: Hami 4 Batolecí mléko od uk. 24. měsíce 600 g
5 / 7x
vse ok
Recenze produktu: Hami 1 Počáteční mléko od narození 600 g
5 / 2x
Byla jsem spokojená
Recenze produktu: Hami příkrm Rizoto s krůtím stehýnkem, cuketou a hráškem 250 g
5 / 8x
Odporúčam
Recenze produktu: Hami příkrm Hovězí na zelenině od uk. 6. měsíce 125 g
5 / 7x
super
Recenze produktu: Hami příkrm Rýže s kuřetem a mrkví od uk. 6. měsíce 200 g
5 / 5x
Příkrmy Hami nám doporučil pediatr, jsou kvalitní a malému chutnají :)
Recenze produktu: Hami Mléčná kaše rýžová s vanilkovou příchutí 225 g
5 / 1x
Mám vyzkoušeno, že malému chutná. Mohu vřele doporučit.
Recenze produktu: Hami ml.kaše ovesno-žitná s jablkem a hruškou 210 g
5 / 2x
Dobře chutná
Recenze produktu: Hami ml.kaše krupicová banán s broskví 225 g
5 / 2x
Jiné Hami kaše malému chutnají, vyzkoušíme novou příchuť.
Nahoru