Heparoid dermální krém 30 g

Přípravek zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě.

Přípravek zabraňuje tvorbě krevních sraženin, urychluje vstřebávání krevních výronů, snižuje tvorbu otoků a působí protizánětlivě.

Tento produkt není momentálně dostupný.
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

4.9
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 19 zákazníků
Napsat hodnocení
5
18x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Účinnost
100%
Má výhodné balení
95%
Komfort při užívání
100%
Heparoid Léčiva dermální krém
pro dospělé i děti

Pro dospělé, mladistvé i děti

po úrazu

Při léčbě poúrazových stavů

proti bolesti

Snižuje pocit bolesti

Kdy užívat Heparoid® Léčiva

– Pro zmírnění bolesti a zánětu – Pro podporu hojení zánětů žil – Pro snížení tvorby otoků po zranění nebo úrazu – Pro zlepšení tvorby jizev po zraněních nebo operacích a ke změkčení tuhých a vystupujících jizev

zranění
těhotentsví

Těhotenství a kojení

Těhotné ženy mohou používat Heparoid Léčiva pouze krátkodobě na doporučení lékaře, s výjimkou poslední třetiny těhotenství, kdy se z důvodu možného ovlivnění průběhu porodu (krvácení) nedoporučuje používat vůbec. Kojící ženy mohou používat Heparoid Léčiva pouze na doporučení lékaře, a to krátkodobě a na malé plochy.

Dávkování

Pokud lékař neurčí jinak, dospělým, mladistvým a dětem se nanáší na postižené místo a jeho okolí 2–3× denně asi 1 mm silná vrstva krému, která se lehce vetře do kůže. U žilních onemocnění je možné přiložit kompresní obvaz. Při rozsáhlých a bolestivých krevních výronech se může zpočátku místo ošetřené krémem překrýt neprodyšným obvazem, nejlépe přes noc. U bércového vředu se krém vtírá do jeho okolí. Pokud lékař neurčí jinak, Heparoid Léčiva krém se při těchto onemocněních používá většinou po dobu 1–2 týdnů.

krém

Kontraindikace

Heparoid Léčiva nelze používat současně s některými léky pro místní používání, např. s léky s obsahem tetracyklinu, hydrokortizonu nebo kyseliny salicylové. Bez porady s lékařem nepoužívejte pro vaše onemocnění současně s tímto krémem jiné volně prodejné léky pro místní používání. Při předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že používáte Heparoid Léčiva.

Vedlejší příznaky

Nepoužívejte Heparoid Léčiva pokud: – Jste alergický/á (přecitlivělý/á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku Heparoidu Léčiva – Trpíte poruchami krevní srážlivosti

Zkuste také ostatní výrobky značky Heparoid, které jsou v kategoriích Krevní výrony, otoky, Křečové žíly a Srdce a cévy. Produkt hodnotilo 19 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Krevní výrony, otoky.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8594739026384
ZnačkaHeparoid
SUKL kód0003575
ATCC05BA01
Velikost balení30 g
Cesta podání  Dermálně - na pokožku
Forma  Krém
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevHeparoid Léčiva drm.crm.1x30g
Ke staženíPříbalová informace