Himalaya (0 produktů)

himalaya

The Himalaya Drug Company 

Patří od svého založení v roce 1930 k předním výrobcům přírodních preparátů mající své kořeny v ájurvédské medicíně. Spo­lečnost byla založena panem M. MANAL s jasnou vizí přinést Ajurvedu k užitku celé společnosti. U kaž­dého výrobku pocházející ze společnosti Himalaya předchází mnoho let základního výzkumu a klinických zkoušek, než se dostane na trh.

himalaya

Před osmdesáti roky při návštěvě Barmy, pan Manal viděl krmení neklidných slonů. Slonům byla nabídnuta bylina Rauwolfia serpentina, aby se uklidnili. Fas­cinují vliv na slony a jejich uklidnění mu vnuklo myšlenku vědecky vyhodnotit účinek této byliny. Po rozsáhlém výzkumu vznilk první lék proti vysokému krevnímu tlaku na světě.  

Himalaya je průkopníkem moderní vědy s cílem znovuobjevovat a ověřovat Ayurvedská tajemství. Toto učení je starém více než 5000 let a pochází z Indie. Zakladatelé spojili Ájurvédu s moderní medicínou. Od svého vzniku se společnost zaměřuje na vývoj přírodních léků, které pomáhají lidem vést bohatší a zdravější život. 

Dnes výrobky Himalaya využívá více než 250.000 lékařů po celém světě pro své pacienty ve více než 89 zemích světa. Přírodní preparáty (herbals) obsahující byliny z podhůří Himalaje a jsou vyráběny dle starých ájurvédských receptur nejmodernějšími technologickými postupy.

Značka Himalaya má mnoho společného s pohořím, ze kterého čerpá své jméno. Po celá staletí byly Himaláje inspirací pro lidstvo. Před­stavují čistotu a vznešené ideály. Skutečnost, že Himaláje jsou zdrojem mnoha bylin, které se používají v těchto produktech, je tato značka čím dál tím více oblíbená.

himalaya
plet
pece plet
zuby
doplnky stravy

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?