HiPP 1 BIO Combiotik od narození Počáteční mléčná kojenecká výživa 500 g

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných …

Zobrazit více

HiPP BIO Combiotik® je nejnovější generace mléčné výživy přizpůsobená výživovým požadavkům Vašeho dítěte s pečlivě vybranými BIO surovinami a s unikátní kombinací hodnotných složek inspirovaných mateřským mlékem.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
339 Kč
Cena za 100 g: 67,80 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
HiPP 1 BIO Combiotik od narození Počáteční mléčná kojenecká výživa 500 g
+ Apotheke BIO Kojící maminky čaj n.s. 20 x 15 g
393 Kč
HiPP 1 BIO Combiotik od narození Počáteční mléčná kojenecká výživa 500 g
+ HiPP Instantní čaj Pro kojící matky 200 g
518 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 25 zákazníků
Napsat hodnocení
5
25x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Obsahuje všechny důležité složky výživy
100%
Má výhodné balení
96%
Má kvalitní složení
100%
Michal Š.
review
276Recenzí
5Hodnocení
373Objednávek
27Bodů

HiPP 1 BIO Combiotik mléko - první alternativní výživa pro kojence

Michal Š. doporučuje
Varianta HiPP 1 BIO Combiotik mléko 300 g

Jedná se o bio kojenecké mléko vhodné od narození až do šestého měsíce. Z jednoho balení je možné připravit nespočet dětských lahviček mléka, jehož sofistikované složení se snaží co nejvíce přiblížit mateřskému mléku. Značka Hipp je špičkou v tomto odvětví, a za přijatelnou cenu poskytne dobře stravitelnou alternativu k mateřskému mléku.

 • plus Obsahuje kultury Probiotik a Praebiotik
 • plus Výborná stravitelnost
 • plus Sofistikované složení
 • plus Nic
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)

Její složení je založeno na posledních výsledcích výživových expertů. Již více než 50 let věnujeme veškeré úsilí a zkušenosti do výroby mléčné výživy připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo přesně to, co potřebuje pro zdravý vývoj. Přísné kontroly kvality - od prvních surovin až po konečný výrobek - zaručují nejvyšší bezpečnost pro Vás i Vaše dítě.

Vlastnosti:

 • Pro spokojené bříško
 • PROBIOTIK: Mléčné kultury L.fermentum, které se vyskytují v mateřském mléce. Mateřské mléko přirozeně obsahuje probiotické kultury – v individuální variabilitě a množství.
 • PRAEBIOTIK DHA: obsahuje kyselinu dokosahexaenovou DHA (dle požadavků právních předpisů pro veškeroukojeneckou výživu). DHA patří mezi omega-3 mastné kyseliny.
 • Obsahuje z cukrů pouze BIO laktózu
 • BIO kvalita
 • Vyrobeno v harmonii s přírodou
 • Metafolin je registrovaná ochranná známka společnosti MerckKGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivním folátem Metafolin®.

Mléčná kojenecká výživa HiPP BIO splňuje požadavky dle nařízení pro Ekologické zemědělství. Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a převyšuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Použití

HiPP BIO Combiotik®je určený pro výživu kojenců od narození (během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů), kteří jsou přikrmováni nebo nemohou být kojeni. Lze podávat podle potřeby stejně jako mateřské mléko – tak často, jak bude Vaše dítě požadovat. Při přechodu naHiPP 1 BIO Combiotik® se může změnit konzistence stolice díky vláknině GOS – stolice může být měkčí podobně jako u kojených dětí.

Důležité upozornění

Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Počáteční mléko HiPP 1 BIO Combiotik® užívejte jen na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Podobně jako mateřské mléko, obsahují také kojenecké výživy sacharidy, které jsou důležitou součástí výživy Vašeho dítěte. Častý nebo trvalý kontakt zubů se sacharidy může způsobit vznik zubního kazu. Proto nenechávejte Vaše dítě pít z láhve po dlouhou dobu a naučte ho co nejdříve pít z hrnečku. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému životnímu stylu Vašeho dítěte.

Složení

Odtučněné MLÉKO*, produkt MLÉČNÉ SYROVÁTKY*, rostlinné oleje* (palmový*❤, řepkový*, slunečnicový*), LAKTÓZA* (z MLÉKA*), galaktooligosacharidy* z LAKTÓZY* (z MLÉKA*), RYBÍ olej1, chlorid draselný, Mortierella alpina olej, cholin, citronan sodný, L-fenylalanin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, seleničitan sodný, síran zinečnatý, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, L-tryptofan, L-histidin, síran železnatý, jodičnan draselný, L-askorbát sodný + L-askorbyl-6-palmitát (vitamín C), mléčné kultury (L. fermentum hereditum®2), DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, retinyl acetát (vitamín A), thiaminhydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxinu (vitamín B6), L-methylfolát vápenatý3, fytomenadion (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotin, kyanokobalamin (vitamín B12).

Vztahuje se k sušenému stavu potraviny

♥z certifikovaného trvale udržitelného hospodářství

*z ekologického zemědělství

1obsahuje DHA jak požadují právní předpisy pro veškerou kojeneckou výživu

2Limosilactobacillus fermentum CECT5716

3L-methylfolát vápenatý=Metafolin® je registrovaná ochranná známka společnosti MerckKGaA, Darmstadt, Německo. HiPP je jediná kojenecká výživa s bioaktivnímfolátemMetafolin®.

Vyzkoušejte také ostatní výrobky značky HiPP, které naleznete v kategoriích Počáteční kojenecká mléka, Dětská výživa a nápoje a Kojenecká mléka. Výrobek ohodnotilo 24 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Počáteční kojenecká mléka.

EAN4062300442450
ZnačkaHiPP
Produktová řadaHiPP Combiotik
Velikost balení500 g
Vlastnosti  BIO
Originální názevPočáteční mléčná kojenecká výživa HiPP 1 BIO Combiotik od narození, 500 g
Ke staženíPříbalová informace
Dodavatel na trhHIPP, Pekařská 628/14, Praha 5, 15500, Česká republika
Země původuNěmecko