HiPP

hipp dětská výživa

Společnost HiPP je německá rodinná firma. Je největším zpracovatelem BIO surovin na světě. Společnost založil George Hipp v roce 1932. HiPP je víc než jen BIO. HiPP standardy kvality převyšují zákonné BIO normy EU.

hipp kvalita , bio

Rozhodli jsme se pro cestu poctivého zemědělství, za kterou sice stojí více námahy a více práce, ale s nákupem našich produktů si můžete být na 100 % jisti, že svému dítěti podáváte stravu té nejvyšší kvality. Protože víme, že když jde o děti, na kvalitě záleží.

Při kontrole kvality jsme přísní a důslední. Používáme ty nejvyspělejší technologie a laboratorní testy. V laboratoři jsme tak důkladní, že umíme detekovat i pouhé zrnko písku v olympijském bazénu. Každou skleničku nejen prvního příkrmu zkontrolujeme až 260×.

hipp kojenecké mléko combiotik

Společnost HiPP dobře ví, že kojení je pro miminko to nejlepší, a proto je vhodné kojit tak dlouho, jak bude Vaše miminko potřebovat. Někdy ale kojení není možné – proto je tu společnost HiPP s náhradní kojeneckou výživou.

kojenecké mléko hipp , vitamin a , vitamin b , vitamin c

Kojenecké mléko HiPP je vyvíjeno více než 50 let. Při jeho vývoji se inspirujeme složením mateřského mléka. Na rozdíl od ostatních kojeneckých mlék HiPP obsahuje nejen PROBIOTIK®*, ale i PREABIOTIK® – pro imunitu a spokojené bříško. Nic není blíže mateřskému mléku.
*přírodní kultury mléčného kvašení. Vitamíny A,C,D podporují správnou funkci imunitního systému.

Upozornění

Kojení je nejlepší a nejlevnější forma výživy Vašeho miminka, která zároveň poskytuje dobrou ochranu proti nemocem. Časté kojení je nejlepší způsob, jak podpořit tvorbu mléka. Během kojení dbejte, abyste příjímala vyváženou stravu. Rozhodnutí nekojit lze jen těžko vzít zpět. Podávání další výživy může ovlivnit úspěšné kojení. Světová zdravotnická organizace doporučuje po dobu prvních 6 měsíců výhradně kojení. Poraďte se ve zdravotním středisku nebo s dětským lékařem. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

hipp příkrm , ovocný příkrm , zeleninový příkrm , masozeleninový příkrm
hipp zeleninový příkrm

BIO zeleninové příkrmy

Víte, že je bílá mrkev chuťově velmi jemná, proto je ideální jako první lžička? Tepelná úprava mrkve je ideální, živiny se lépe vstřebají, a navíc se snadno tráví. Bílá mrkev na rozdíl od její oranžové kamarádky má i praktické výhody – nedělá skvrny na bryndáku.

hipp masozeleninový příkrm

BIO masozeleninové příkrmy

Víte, že HiPP BIO hovězí pochází buď z našich vlastních farem, anebo od pečlivě vybraných BIO farmářů? Naše krávy jsou společně s telátky a býky povětšinu roku na volných pastvách, kde tráví čas na louce, anebo se mohou schovat před sluncem v lesíku.

hipp ovocný příkrm

BIO ovocné příkrmy

Víte, že v každé 125 g skleničce HiPP jsou až 2 BIO jablka? Při takovém množství jablečného pyré už nezbývá žádný prostor pro přidané látky, jako jsou aromata, dochucovadla atp.

hipp nápoj , ovocná šťáva

BIO nápoje, ovocné šťávy a čaje

Víte, že jsme pro citlivá dětská bříška vypěstovali speciální odrůdu mrkve, kterou nazýváme Dulcis? Mrkev je tvarově robustní. Sklízíme ji až v říjnu, a proto je plná živin a má krásně sladkou chuť.

hipp mléčná kaše , nemléčná kaše

Obiloviny jsou bohatým zdrojem sacharidů s nízkým glykemickým indexem, které dodají vašemu děťátku energii na zvládnutí náročného dne. V sortimentu HiPP naleznete širokou nabídku kaší mléčných, nemléčných, bezlepkových i kaší se zajímavými příchutěmi.

hipp dětská kosmetika

Kosmetika HiPP Babysanft pečuje o pokožku miminka mimořádně šetrně. Je vhodná od narození.

  • pH k dětské pokožce neutrální
  • S obsahem vzácného BIO mandlového oleje
  • BEZ zbytečné chemie
hipp děti , dětská koupel

Koupání

Děti milují vodu. Koupání je jeden z nejdůležitějších rituálů při zavádění každodenního režimu a připraví na noční spánek. Přípravky HiPP Babysanft jsou pH k pokožce neutrální – aby nebyla narušena kožní bariéra miminka a aby byla pokožka zároveň dostatečně hydratována.

hipp péče o dětskou pokožku

Péče o pokožku

Pokožka každého miminka je pětkrát tenčí a více propustná, než pokožka dospělého. Proto pro ošetření potřebuje produkty s obzvláště jemnou péčí – kosmetika HiPP Babysanft je BEZ potenciálně alergenních nebo škodlivých látek.

hipp dětské ubrousky

Čisticí vlhčené ubrousky

Čistící vlhčené ubrousky HiPP Babysanft mají mimořádně jemné vlákna s vysokou absorpční schopností. Jsou vhodné i na obličej a ruce, protože nejsou mastné. Růžové ubrousky Sensitive jsou napuštěny pleťovým mlékem s výtažkem s BIO mandlí. Modrá varianta Utra Sensitive obsahuje 99 % vody a jsou vhodné i pro pokožku se sklonem k atopické dermatitidě.

Tip!

Kosmetika HiPP Babysanft má všestranné použití. Například pleťový olej HiPP Babysanft nemusí být použit jen jako masážní olej pro děti, ale dobře poslouží i pro jemné odstranění make-upu. Krém proti opruzeninám HiPP Babysanft můžete nanést i na rozpraskané a poškozené rty, rozpraskané ruce nebo při rýmě pro ošetření odřeného nosu. Čisticí vlhčené ubrousky HiPP jsou vhodné pro odlíčení obličeje a jelikož nejsou mastné, nezanechávají mastný film na pokožce obličeje.

kosmetika těhotenství

Kosmetika pro těhotné ženy

V průběhu těhotenství se pokožka každé ženy mění. Pro toto specifické období se speciálními nároky nabízíme kosmetiku pro těhotné a produkty péče o pokožku. Během těhotenství pomáhají předcházet vzniku strií a po těhotenství podporují návrat pružnosti pokožky optimálním způsobem.
Koupit

hipp produkty , dítě , kaše , kosmetika

17 produktů

Produkty

Košík aktualizován
BIO
Přírodní
Bez lepku