HMB (3 produktů)

Pokud se snažíte o nabrání a udržení svalové hmoty, měli byste zkusit mezi své doplňky výživy zařadit i HMB. HMB je zkratka pro β-hydroxy-β-metylbutyrát, což je metabolit aminokyseliny leucinu s rozvětveným řetězcem. Leucin je aminokyselina, která …

Zobrazit více

Pokud se snažíte o nabrání a udržení svalové hmoty, měli byste zkusit mezi své doplňky výživy zařadit i HMB. HMB je zkratka pro β-hydroxy-β-metylbutyrát, což je metabolit aminokyseliny leucinu s rozvětveným řetězcem. Leucin je aminokyselina, která je součástí BCAA. HBM stimuluje syntézu proteinů v buňkách a tím podporuje růst a udržení svalové hmoty.

Účinky HMB

  • Pomáhá nabrat a udržet svalovou hmotu
  • Zvyšuje rychlost a vytrvalost při sportech jako je např. běh a cyklistika
  • Snižuje poškození svalových buněk po vysoké tréninkové zátěži
  • Zkracuje čas potřebný na zotavení mezi tréninky

Jak funguje HMB?

HMB účinkuje tak, že zpomaluje odbourávání bílkovin a urychluje jejich syntézu. HMB je také důležitou strukturální složkou používanou k udržení integrity membrán svalových buněk, k zabránění jejich poškození a na podporu jejich obnovy. HMB je také důležitý pro zdraví svalů. Ukládá se ve svalech a používá se na stavbu, údržbu a opravu svalových buněk. Také zabraňuje ztrátě svalové hmoty, ať už poškozením svalů nebo pokud musíte vynechat několik tréninků.

HBM má také příznivý účinek na psychický stav. Jeho schopnost zabránit odbourávání bílkovin se využívá nejen mezi sportovci, ale také jako podpůrná léčba mi některých nádorových onemocněních a při nemoci AIDS.

Užívání HMB v doporučených dávkách je bezpečné a nevyskytují se žádné nežádoucí účinky.

Zákazníci nejlépe hodnotí řady Extrifit, Maxxwin a Amix. Nejlépe hodnoceným produktem je Extrifit HMB Power 180 kapslí.

HMB - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty HMB ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie HMB lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Maxxwin HMB Maxx 1500, 120 kapslí
5 / 1x
Zatím se nemohu vyjářit. Jedná se o rekonvalescenci po úrazu, což může trvat měsíce
Recenze produktu: Extrifit HMB Power 180 kapslí
5 / 1x
Zatím nemůžu plně hodnotit. Jsem v počátku

Produkty z kategorie HMB jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii HMB. Podívejte se na produkty z kategorie HMB seřazené od těch nejprodávanějších.