Hnědé barvy na vlasy (19 produktů)

Nejste fanda do experimentů a pokud jde o vlasy, preferujete přirozený vzhled? Potom vás potěší široká paleta hnědých odstínů, které na Pilulce najdete. Pokud vám nestačí základní rozdělení na světle, středně a tmavě hnědé barvy na vlasy, …

 Zobrazit více

Nejste fanda do experimentů a pokud jde o vlasy, preferujete přirozený vzhled? Potom vás potěší široká paleta hnědých odstínů, které na Pilulce najdete. Pokud vám nestačí základní rozdělení na světle, středně a tmavě hnědé barvy na vlasy, zabrouzdejte právě v této kategorii. Najdete tu barvy od oříškově hnědých přes kaštanové až po čokoládově hnědé. Podzimním typům sednou teplejší tóny, zimním zase ty studené.

Jakou barvu na vlasy zvolit?

Chcete se dozvědět víc o tom, jaký odstín sedne právě vám? Přečtěte si náš článek Jak vybrat barvu na vlasy, kde probíráme veškerou barvící problematiku. Od kořínků až po konečky :)

Jste si s odstínem barvy na tuty jisí? Tak v tom případě jděte na jistotu a sáhněte po permanentní barvě ve vašem odstínu. Stejně tak v případě, pokud chcete zakrýt šediny. Jestli jste v barvení teprve začátečníci a stále ve výběru trochu tápete, vyzkoušejte nejdřív přeliv nebo dočasnou barvu. Ta vydrží několik týdnů, během kterých si ujasníte, zda se v daném odstínu cítíte dobře.

V kategorii Hnědé barvy zákaznící nejvíce chválí značky L'Oréal Paris a Vitality's. Hledáte něco speciálního v kategorii Hnědé barvy? Nenašli jste? A co top produktové řady jako L'Oréal Paris Casting Crème Gloss Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnoceným výrobkem v kategorii Hnědé barvy je Vitality's Fascinelle Vegan Color Permanentní krémová barva na vlasy - 4/0 Castano, hnědá 110 ml .

Product image

L'Oréal Paris Magic Retouch Permanent 5 Hnědá

Můžete mít v pondělí 25. 9.229 Kč

Radico Přírodní barva na vlasy BIO tmavě hnědá 100 g

Můžete mít v pondělí 25. 9.
319 Kč
239 Kč

L'Oréal Paris Magic Retouch permanent 4 Tmavě hnědá

Můžete mít v pondělí 25. 9.
226 Kč
129 Kč
Banner
Hnědé barvy na vlasy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Hnědé barvy na vlasy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Hnědé barvy na vlasy lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: L'Oréal Paris Casting Crème Gloss 635 Čokoládový bonbon 180 ml
5 / 2x
Neničí vlasy ❤️
Recenze produktu: laSaponaria Přírodní barva na vlasy Indrani BIO - zlatý kaštan 100 g
5 / 6x
dobře kryje a dle mé kadeřnice vytváří na šedých vlasech jemné odstíny v tonu. vydrží na několik použití.
Recenze produktu: Syoss Oleo Intense 4-86 Čokoládově hnědá barva na vlasy 50 ml
5 / 1x
Vřele doporučuji
Recenze produktu: L'Oréal Paris Barva na vlasy Casting Crème Gloss Odstín: 323 Hořká čokoládová
5 / 1x
Bejlepší značka barev na vlasy

Podívejte se na produkty z kategorie Hnědé barvy seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Hnědé barvy seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Hnědé barvy najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků.