Léky na hojení ran a vředů - Gel (2 produktů)

V této kategorii najdete léčivé přípravky s podporou hojení ran, od běžných odřenin přes popáleniny až k otevřeným ranám a vředům. Velmi častým povrchovým poraněním jsou popáleniny. Jejich hojení bývá poměrně zdlouhavé, může ho navíc komplikovat …

Zobrazit více

V této kategorii najdete léčivé přípravky s podporou hojení ran, od běžných odřenin přes popáleniny až k otevřeným ranám a vředům. Velmi častým povrchovým poraněním jsou popáleniny. Jejich hojení bývá poměrně zdlouhavé, může ho navíc komplikovat infekce. Jako první pomoc doporučujeme postižené místo nejprve ochladit a následně aplikovat léčebný prostředek. Pro překrytí popálenin se používá nejčastěji mastný tyl, který se nepřichytí k ráně. K ošetření závažnějších popálenin, mokvajících ran, špatně se hojících vředů atd. je určený široký výběr speciálních krytí na rány. K ošetření a regeneraci pokožky spálené od slunce po nadměrném opalování je na výběr množství kosmetických přípravků.

Uživatelé hodnotí nejlépe řady Ichtoxyl. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Ichtoxyl mast 30 g. Pro léky na předpis doporučujeme rezervaci na stránkách https://erecept.pilulka.cz/.

Léky na hojení ran a vředů - Gel - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Léky na hojení ran a vředů - Gel ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Léky na hojení ran a vředů - Gel lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Bepanthen ® krém 30 g
5 / 4x
Funguje výborně i na spaleniny od slunicma
Recenze produktu: RejuvaSil Silikonový gel na jizvy 30 ml
5 / 1x
pomohlo mi
Recenze produktu: Bepanthen ® Plus krém 500mg/g+5mg/g 100 g
5 / 60x
urychluje hojení menších poranění
Recenze produktu: Panthenol Spray 130 g
5 / 4x
Klasika do lekarny
Recenze produktu: Bepanthen ® Plus krém 30 g
5 / 60x
sebemenší ranku rychle zahojí, používám i na tetování
Recenze produktu: Contractubex dermální gel 20 g
5 / 8x
Zesvetluje zacervenale jizvy
Recenze produktu: Betadine mast 100 g
5 / 32x
100% spokojenost
Recenze produktu: Boiron Cicaderma mast 30 g
5 / 1x
Skvělá mast na vše, odřeniny, štípance, modřiny, ekzémy, opruzeniny.
Recenze produktu: Ichtoxyl mast 30 g
4.9 / 17x
Nejlepší mastička objevíte-li nějakou hnisavou kapsu sáhněte po ichtoxyl matičce! Vytáhne všechen hnis bez toho aniž byste to vymáčkly. Vymáčknutím to akorát zhoršíte. Musíte to ale vždy přelepit náplastí.Dávám pět hvězd! PS:nečuchejte si k němu PS2:nemám nic proti mastičce
Recenze produktu: Infadolan 1600IU/g+300IU/g ung. II 30 g
4.9 / 40x
Výborný na suchou kůži. Účinnost vydrží. Horší je vstřebávání, když se namaže v tlustší vrstvě, ale to je jasné. Se svým vrozeným kožním onemocněním bych bez něj nemohla být. Používám ho i na ragády, díky němu se rychleji hojí.

Podívejte se na produkty z kategorie Hojení ran a vředů seřazené od těch nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších jsme seřadili kategorii Hojení ran a vředů. V kategorii Hojení ran a vředů najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších.

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy