Horkovzdušné fritézy (16 produktů)

Vyměňte litry oleje za horký vzduch a vychutnávejte si smažené pochoutky bez výčitek. Horkovzdušné fritézy bez oleje jsou zdravější alternativou pro každodenní přípravu křupavých smažených pokrmů. Ty ve výsledku obsahují méně kalorií, cholesterolu …

Zobrazit více

Vyměňte litry oleje za horký vzduch a vychutnávejte si smažené pochoutky bez výčitek. Horkovzdušné fritézy bez oleje jsou zdravější alternativou pro každodenní přípravu křupavých smažených pokrmů. Ty ve výsledku obsahují méně kalorií, cholesterolu a tuku. Vyhnete se také nepříjemnému zápachu, který doprovází klasické smažení na oleji. Smažte, pečte a grilujte vaše oblíbené pokrmy s nízkým či nulovým použitím oleje. 

Jak horkovzdušná fritéza funguje?

Horký vzduch - bez něj by to nešlo. Každá fritéza je vybavena topným tělesem, které vzduch ohřívá na vysokou teplotu a ventilátor ho rovnoměrně rozhání uvnitř spotřebiče. Opékání, smažení i rozmrazování probíhá ze všech stran stejně.

Většina fritéz disponuje dotykovým LED displejem s přehledným a intuitivním ovládáním. Na výběr máte zpravidla několik přednastavených programů jako je např. rozmrazování, sušení, kuře, hranolky, ryby, zelenina, atd., které v podstatě odvedou práci za vás. Teplota se dá regulovat manuálně a využít můžete i časovač, který vám pohlídá nastavenou dobu přípravy. 

Fritézy dělíme podle způsobu přípravy

  • Halogenová horkovzdušná fritéza jídlo smaží či griluje pomocí tepla produkovaného halogenovým světlem.
  • Dynamická horkovzdušná fritéza naopak disponuje vnitřním ramenem, které potraviny průběžně promíchává a příprava je tak zcela automatická.
  • Statické horkovzdušné fritézy pokrmy opékají proudícím horkým vzduchem, ale ne rovnoměrně, proto je potřeba občas pokrm promíchat.

V této kategorii Horkovzdušné fritézy máme k dispozici 17 výrobků, u 2 z nich dostanete dodání zdarma. Uživatelé hodnotí nejlépe řady Lauben, Beper a Concept. Nejlépe hodnoceným produktem je Lauben Hot Air Fritéza 4000BC.

Horkovzdušné fritézy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Horkovzdušné fritézy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Horkovzdušné fritézy lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Cosori Premium Smart horkovzdušná fritéza CS158-AF
5 / 1x
Tahle friteza mi ukazala jednodussi zivot
Recenze produktu: Sencor SFR 3220WH Horkovzdušná Fritéza
5 / 1x
Kvalitní
Recenze produktu: Rohnson Horkovzdušná fritéza s průzorem R-2834 SmartChef XL Wi-Fi
5 / 8x
Ryby, brambory super, nestačila jsem zatím víc.
Recenze produktu: Lauben Digitální horkovzdušná trouba s fritézou 1500SB
5 / 8x
Horkovzdušná fritéze na to jíst aspoň trochu lepší jídlo, které nebude úplně plavat v oleji.
Recenze produktu: Lauben Hot Air Fritéza 4000BC
5 / 16x
Jsme spokojená, líbí se mi funkce světla při kterém je vidět do fritézy aniž bych musela vyndávat nádobu.
Recenze produktu: Rohnson Horkovzdušná fritéza R-2837
5 / 3x
Super
Recenze produktu: Gorenje Horkovzdušná fritéza AF1409DB
5 / 1x
Skvělý
Recenze produktu: Xiaomi Mi Smart Air Fryer Horkovzdušná fritéza bílá
5 / 2x
Krásná bílá horkovzdušná fritéza na ovládání mobilem, vypadá skvěle a program taky. Bohužel čekáme až obdarovaný spustí první pečení a pochlubí se výsledkem
Recenze produktu: Concept FR2500 Horkovzdušná fritéza 2,5l
5 / 1x
Spokojená
Recenze produktu: Cosori Horkovzdušná digitální fritéza L501 Pro 4.7L
5 / 2x
Celkově odpovídá očekávání,pro 4-člennou rodinu akorát

Produkty z kategorie Horkovzdušné fritézy jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Horkovzdušné fritézy. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Horkovzdušné fritézy seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.