Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04

Sonický elektrický zubní kartáček pro děti. Sonická technologie s 62 000 …

Zobrazit více

Sonický elektrický zubní kartáček pro děti. Sonická technologie s 62 000 pohyby za minutu zajistí šetrné a efektivní čištění hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Nabízí 2 režimy čištění s ohledem na děti a správné čištění v různém věku.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 13:00
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
green_tree
Garantujeme doručení do Vánoc. Zjistěte více
PILULKA CENA
1 390 Kč
1 219 Kč
 • Dárky doručíme ještě dnes

  Dárky doručíme ještě dnes

 • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  Nevhodný dárek vyměníme zdarma

 • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

  Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

Tip na dárek Tip na dárek
Nakupujte společně
Ušetříte 171 Kč
Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04
+ Philips Sonicare For Kids Kartáčkové hlavice HX6034/33 4 ks
2 059 Kč1 888 Kč
Ušetříte 171 Kč
Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04
+ Philips Sonicare W Optimal White – Hlavice sonického kartáčku standardní velikost HX6064/11 4 ks
2 179 Kč2 008 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 5 zákazníků
Napsat hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Petra M.
review
6Recenzí
2Hodnocení
61Objednávek
0Bod

Čištění zubů je nyní zábavou

Petra M. doporučuje
Varianta Philips Sonicare Sonický elektrický zubní kartáček dětský s bluetooth HX6322/04

Čištění zubů byl u nás od mala neoblíbený úkon, jak ze strany mé, tak mojí dcery. Neobešlo se to zpravidla bez vztekání a pláče, že si zuby chce čistit sama. Když jsme začali používat dětský sonický kartáček, nastal obrat a místo pláče je smích a těšení se na další čistění.

 • plus Dokonalé vyčištění zubů
 • plus Jemná vlákna kartáčku
 • plus Propojení s aplikací
Užitečné Užitečné (0) Neužitečné Neužitečné (0)
Philips Sonicare for kids

Motivuje děti k pravidelnému čištění zubů

Většina dětí vnímá čištění zubů jako otravu, kterou je potřeba co nejrychleji odbýt. Se sonickým elektrickým zubním kartáčkem Philips Sonicare For Kids se však nuda změní v legraci a navíc jim kartáček pomůže vybudovat si zdravé návyky na celý život.

Kartáček Philips Sonicare For Kids využívá sonickou technologii, díky které je vhodný i pro citlivé zuby a dásně. Vysoká frekvence stírání vytváří v ústech směs slin, vody a zubní pasty, která se snadno dostává i do velmi těžko dostupných míst, kde odstraní až o 75 % více plaku než manuální dětský kartáček. Díky ergonomickému designu navíc padne do ruky jak dětem, tak i dospělým, kteří dětem při čištění pomáhají.

Funkce

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, 2 režimy

2 dětské režimy pro šetrné a efektivní čištění

Sonický zubní kartáček Sonicare for Kids nabízí 2 režimy čištění s ohledem na děti a správné čištění v různém věku: nižší intenzita pro děti od 3 let a vyšší pro děti od 7 let.

Technologie Bluetooth®

Technologie Bluetooth®

U sonického zubního kartáčku Philips Sonicare For Kids s technologií Bluetooth sleduje funkce Quadpacer v aplikaci čištění zubů v reálném čase. Rozpozná, kdy čištění zubů začne, kdy se přeruší a kdy skončí. A díky integrované paměti a časové známce na těle kartáčku můžete dokonce ukládat podrobnosti až pro 20 čištění, kdy aplikaci nepoužíváte. Při dalším společném použití aplikace a těla kartáčku se údaje o těchto čištěních synchronizují s kalendářem aplikace.

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, K dispozici 2 velikosti kartáčkových hlavic

K dispozici 2 velikosti kartáčkových hlavic

Dodává se s jednou kartáčkovou hlavicí standardní velikosti a s jednou hlavicí kompaktní(mini) velikosti. Velikosti kartáčkových hlavic jsou specificky navrženy pro jemné čištění a ochranu zubů rostoucích dětských úsměvů.

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, Aplikace Philips Sonicare For Kids

Aplikace Philips Sonicare For Kids

Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a formou hry podporuje výuku správné techniky čištění zubů a dásní. Výukový rádce motivuje děti k tomu, aby si zuby čistily déle a lépe. Každé čištění začíná jednoduchými obrazovými pokyny, jak to dělat správně. Aplikace monitoruje každé čištění a jeho délku, aby rodiče měli dokonalý přehled o výsledcích jak si děti vedou mezi kontrolami u zubaře.

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Funkce KidTimer a KidPacer pro správné čištění po celý život

Při používání aplikace děti napodobují kouče čištění v aplikaci, který si důkladně čistí jednotlivé části úst. Kouč čištění bude dítě motivovat k prodloužení doby, kterou stráví čištěním každého kvadrantu. S tím, jak si dítě čistí zuby delší dobu, získává odměny od Sparklyho, který má rád zuby opravdu čisté.

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, Dynamický čistící účinek způsobuje proudění tekutiny do mezizubních prostor

Dynamický čistící účinek - sonická technologie

Zatímco se děti učí čistit zuby, naše sonická technologie se postará o všechno ostatní. Jedinečné dynamické působení elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare zajistí jemný a efektivní přístup hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Díky více než 500 stěrům za vteřinu pomáhá síla sonického čištění kompenzovat rozvoj techniky čištění, jak se děti dále zdokonalují.

Sonicare

+1 rok záruky zdarma navíc

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na produkty kategorie péče o zuby a dásně. Abyste mohli využít +1 rok záruky zdarma navíc, stačí, když do 3 měsíců od nákupu zaregistrujete svůj produkt na stránkách My Philips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.

Bezpečné pro zdraví zubů a dásní

Klinické studie potvrzují, že čištění zubů pomocí kartáčku Philips Sonicare For Kids s pogumovanou kartáčovou hlavicí je zcela bezpečné pro zdraví dětských dásní i zubní skloviny.

Ergonomický design a zábavné samolepky

Ergonomický design umožňuje dětem, aby si zuby čistily samy nebo společně s rodiči. Každý zubní kartáček Philips Sonicare For Kids má chytře navržené tělo, díky kterému si rodiče a děti mohou čistit zuby společně. Pevné uchopení zajistí, aby malé dětské ruce mohly s kartáčkem samy snadno pohybovat, zatímco prostorný design umožní rodičům v případě potřeby pomoci dočistit. Díky robustní stavbě těla kartáčku mohou děti kartáček jednoduše odkládat do svislé polohy nebo na vodorovně položený kartáček nanést zubní pastu. Zábavné samolepky umožní dětem výběr, jak bude jejich kartáček Sonicare for Kids vypadat. V každém balení sonického kartáčku je 8 vyměnitelných motivů, se kterými mohou děti vzhled kartáčku upravovat, jak často chtějí.

Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů, ergonomický design
Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů
Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů
Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů
Jan L.

Pro děti je kombinace kartáčku a appky skvělé spojení praktičnosti se zábavou. Doporučuji!

Eva H.

Doporučuji – sonický kartáček je vhodnější pro zuby než jiný elektrický. Malé dítě si s ním lépe vyčistí zuby než s běžným kartáčkem. Navíc má aplikaci, která motivuje děti k čištění pravidelně.

Proč je Philips sonicare oblíbeným kartáčkem dětských expertů?
Proč je Philips sonicare oblíbeným kartáčkem dětských expertů?
Philips sonicare, dětský sonický kartáček, naučí dítě správným návykům, motivuje k správnému čištění zubů

Zkuste také ostatní výrobky značky Philips Sonicare, které uvidíte v kategoriích Zubní kartáčky, Dětská kosmetika a drogerie a Matka a dítě. Výrobek je ve slevě 12 %. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sonické kartáčky pro děti.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8710103770237
ZnačkaPhilips Sonicare
Produktová řadaPhilips Sonicare for Kids
Určení kartáčku  Běžné  Pro děti  Na citlivé zuby a dásně
Napájení  Nabíjecí akumulátor
Příslušenství v balení  Nabíjecí stojánek
Forma  Pomůcka
Pro  Pro děti
Barva  Tyrkysová
Věk>3 let
Počet programů2
Barva kartáčku  Tyrkysový
Originální názevHX6322/04 ZUBNÍ KARTÁČEK PHILIPS