Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí …

Zobrazit více

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení.

Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 15:30
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
green_tree
Garantujeme doručení do Vánoc. Zjistěte více
159 Kč
Cena za 1 tabletu: 1,59 Kč
  • Dárky doručíme ještě dnes

    Dárky doručíme ještě dnes

  • Nevhodný dárek vyměníme zdarma

    Nevhodný dárek vyměníme zdarma

  • Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

    Každodenní nadílka<br> v Adventním PilulKalendáři

Nakupujte společně
Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
253 Kč
Aurovitas Ibuprofen 400mg 100 tablet
+ Paralen 500 mg 24 tablet
225 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Ibuprofen Aurovitas pomáhá při akutních záchvatech migrény, bolesti hlavy, zubů, horečce. Snadno vstřebatelné čiré želatinové tobolky. Volně prodejný lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Správné použití konzultujte se svým lékařem či lékárníkem.

Složení

Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, potahová vrstva: roubovaný kopolymer makrogolu a polyvinylalkoholu, mastek, oxid titaničitý (E 171), hlinitý lak oranžové žluti (E110), glycerol-monooktanodekanoát typ I, částečně hydrolyzovaný polyvinylalkohol.

Zkuste také ostatní výrobky značky Aurovitas, které jsou v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Chřipka a nachlazení a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8594158135704
ZnačkaAurovitas
SUKL kód264684
ATCM01AE01
Farmakoterapeutická skupinanesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva
Velikost balení100 tablet
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevIbuprofen Aurovitas 400mg tbl.flm.100
Ke staženíPříbalová informace