IMPERIAL VITAMINS S.R.O.

imperial vitamins super prsa woman secret

Společnost Imperial vitamins se rozhodla nejít cestou menšího odporu a nabízet komplexnější a také velmi kvalitní doplňky stravy a kosmetiku zaměřené na udržení celkové vitality, krásy ducha i těla a hlavně celistvému přístupu ke zdraví, doplňky a kosmetikou vyrobenými na čistě přírodní bázi.

Proč si vybrat Imperial Vitamins?

Kvalita za rozumnou cenu

Diskrétní dodání

Vysoká spolehlivost

Vysoká kvalita produktů

Příznivé účinky na zdraví

Přírodní doplňky stravy

Pokud hledáte v nabídce „klasické“ vitamíny a kosmetiku, hledáte marně. Najdete tu kvalitní doplňky stravy a kosmetiku pro moderní ženy i pro moderní muže. V zájmu zachování nejvyšší kvality jsou vícenásobně kontrolovány a jsou plně v souladu s Evropskou legislativou. Všechny produkty jsou registrovány a řádně schválené povolení k prodeji od Ministerstva zdravotnictví ČR. Každá vstupní surovina je pečlivě vybírána a kontrolována, protože udržení vysoké kvality našich produktů chápeme jako naši povinnost i závazek vůči našemu zákazníkovi.

imperial
super prsa

Dámské poprsí je symbolem mateřství, ženství a sexuality. Produkt Super Prsa s obsahem aktivních látek podobných ženskému hormonu estrogenu zaručuje bezpečnou a přirozenou cestu k větším prsům bez nutnosti plastických operací či přibírání na váze. Plná podprsenka a pevný dekolt dodá ženám na sebevědomí a zároveň bude přitahovat smyslné pohledy mužů. Přípravek navíc obsahuje řadu bylinných extraktů, které mají i další příznivé účinky na ženské zdraví.

velká prsa

Pevnější a větší prsa bez rizik

Přípravky na ženské poprsí Super PRSA + štíhlá linie byly vyvinuty za účelem neinvazivního zvětšení a zpevnění poprsí. Už žádné operace, implantáty či přírůstky na váze. Nyní si můžete vychutnat větší, pevnější a celkově hezčí prsa bez nebezpečí, která souvisí se zvětšením prsou pomocí plastické chirurgie.

Garance

Přírodní produkt

Kvalita a nezávadnost

Zvětšení a zpevnění až o jednu velikost

Další příznivé účinky na vaše zdraví

imperial
sex

Krémy a doplňky stravy pro muže i ženy, kteří se za svou sexualitu nestydí. Zvyšují libido a sexuální apetit, u mužů zlepšují sexuální výkonnost pro ještě větší a intenzivnější prožitek ze styku.

erekce , libido

Dosáhněte až na vrchol

Zvýšení libida a udržení zdravého sexuálního apetitu u žen, zkvalitnění erekce a zvýšení sexuální tužby a výkonu u mužů – to vše dokáže Aphrodisia. Krémy a doplňky stravy Aphrodisia jsou určeny pro moderní a sebevědomé jedince, kteří se nestydí za svou sexualitu.

Garance

Přírodní produkt

Kvalita a nezávadnost

Vysoká a rychlá účinnost produktů

aphrodisia V pro ženy

Aphrodisia pro ženy napomáhá prokrvení intimních partií, čímž zvyšuje jejich citlivost a zintenzivňuje požitek.

aphrodisia v pro muže

Od určitého věku se u některých jedinců snižuje chuť na sex, dochází k poklesu sexuálního apetitu, u mužů k problémům s potencí. Aphrodisia „V“ ultra rapid pro muže s urychleným nástupem účinku napomáhá ke zkvalitnění erekce a má příznivý vliv na mužský reprodukční systém.

imperial
těhotenský test
woman secret baby těhotenský test
těhotenský test

Téměř 100% jistota

Velmi přesný těhotenský test Woman secret „BABY“ je určený k rychlému a spolehlivému zjištění gravidity. Díky vysoké citlivosti umožňuje zjištění gravidity 5. – 7. den po oplodnění vajíčka.

Nejčastější otázky

Kdy si udělat těhotenský test?
Těhotenský test lze udělat již 5. – 7. den od početí.

Jak zjistím výsledek?
Pokud těhotenský test zobrazuje dvě čárky, pak je pozitivní. Pokud pouze jednu čárku, je těhotenský test negativní.

Jaká je spolehlivost těhotenského testu?
Na základě klinických laboratorních testů byla přesnost větší jak 99,5 %, pokud se těhotenský test provedl 5 – 7 dní od početí.

woman secret right time ovulační test
woman secret ovulační test

Určí nejplodnější dny

Ovulační test Woman secret „Right time“ proužkový 5v1 je dobrým pomocníkem pro páry, které se snaží o miminko. Pomocí tohoto testu můžete určit s 99,5% přesností vaše nejplodnější dny v měsíci.

Koupit

imperial

12 produktů

Produkty