Inhalátory (31 produktů)

Inhalátory pro domácí použití slouží nejčastěji k inhalaci léků nebo zvlhčování horních i dolních dýchacích cest. Inhalátory, které jsou používány při léčbě onemocnění dýchacích cest, nabízíme v menších provedeních pro děti i v běžných velikostech pro dospělé. Najdete zde také jednoduché nosní inhalátory v podobě tyčinek, které přinášejí rychlou úlevu při neprůchodnosti nosních dírek.

Zobrazit více

Inhalátory pro domácí použití slouží nejčastěji k inhalaci léků nebo zvlhčování horních i dolních dýchacích cest. Inhalátory, které jsou používány při léčbě onemocnění dýchacích cest, nabízíme v menších provedeních pro děti i v běžných velikostech pro dospělé. Najdete zde také jednoduché nosní inhalátory v podobě tyčinek, které přinášejí rychlou úlevu při neprůchodnosti nosních dírek.

Inhalátory jsou skvělým pomocník při léčbě nebo prevenci onemocnění, jak jsou rýma, kašel nebo astma. Inhalováním se rozpouští hlen, čistí se dýchací cesty a ustupuje dráždění na kašlání. Také se uvolňuje ucpaný nos. Inhalovat můžete třeba Vincentku, roztok soli, ale i některé léčivé přípravky. Inhalátory pomáhají při léčbě běžných, chronických i vážných respiračních onemocnění. Tento přístroj vytváří z léčebných kapalin aerosol, kterou pak vdechujeme do těla. Je důležité vybrat vhodný inhalátor na základě účelu použití – k prevenci nebo k léčbě astmatu a jiných onemocnění. Důležitými parametry jsou: rozprašovací výkon a velikost rozprašovaných částic. V nabídce najdete několik druhů inhalátorů, a to kompresorový, ultrazvukový, membránový, parní nebo inhalátor pro děti.

  • Kompresorový inhalátor

Je vhodný na dlouhodobé použití, můžete ho využívat pravidelně. Funguje na principu stlačeného vzduchu, který mění tekutý lék na aerosol a rozprašuje ho pomocí trysky. Můžete přes něj inhalovat oleje, různé roztoky i suspenze. Je ale hlučnější a náročnější na energii.

  • Ultrazvukový inhalátor

Velmi oblíbený je pro svůj tichý chod a nízkou spotřebu. Funguje pomocí malého a tichého ventilátoru, který vytváří aerosol. Je vhodný pro použití v pylovém období nebo v období chřipek. Dobře poslouží i na prevenci a je nejvhodnějším typem pro oblíbenou inhalaci Vincentky. Není však vhodný pro rozprašování léků s hustější konzistencí.

  • Membránový inhalátor

Označovaný také MESH, funguje na základě vibrací membrány, která má mikroskopické otvory. Těmito otvory proudí velmi malé kapičky. Výhodou je jeho malý rozměr, snadno ho s sebou zabalíte na cesty.

  • Parní inhalátor

Nejlevnější varianta inhalátorů na trhu. Má však nižší účinky a je vhodnější pro inhalaci minerálních vod, než léčiv. Používá se hlavně pro kosmetické účely.

Při výběru inhalátoru se také zaměřte na hmotnost, hlučnost, příslušenství nebo i vzhled a barvu, která vám může tento proces zpříjemnit.

Inhalátor pro děti

Nejvhodnější variantou pro děti jsou tiché typy inhalátorů. Doporučujeme proto používání ultrazvukového modelu. Pro děti bude pohodlnější inhalátor s maskou, náustek pro ně nemusí být vhodný.

Příslušenství a funkce inhalátoru

Vybírejte inhalátor i podle jeho dalších funkcí. Můžete si třeba regulovat průtok vzduchu, přizpůsobit tlak, ale i aerosol pro určitou techniku. Zaměřte se také na velikost zásobníku na roztoky a léky. V balení většinou najdete i masky, můžou obsahovat dospělou i dětskou velikost. Funkci odsávání hlenů najdete u typů s nosní sprchou, pomáhá uvolňovat dutiny.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Beurer, Omron a Norditalia. V případě, že jste si nezvolili žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Inhalační kyslík a oxygenoterapie, Elektrické inhalátory a Příslušenství k inhalátorům. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový.

Norditalia Kompresorový inhalátor Arianne Power

Můžete mít zítra
1 890 Kč

Beurer Inhalátor IH 21

Můžete mít zítra
1 490 Kč

Beper Inhalátor kompresorový

Můžete mít ve středu 6. 12.1 290 Kč

Rio facial sauna spa with steam inhaler

Můžete mít v neděli 3. 12.1 190 Kč

Celimed U-615 Ultrazvukový inhalátor

Můžete mít v úterý 5. 12.1 690 Kč
Banner

Microlife NEB 410 Inhalátor pro děti

Můžete mít v pátek 1. 12.1 590 Kč

AeroChamber Plus s náustkem

Můžete mít v pátek 1. 12.589 Kč

Little Doctor Adaptér k LD-207U

Můžete mít zítra
459 Kč
204 Kč

Beurer Náhradní sada 601.089

Můžete mít ve středu 6. 12.849 Kč
Inhalátory - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Inhalátory ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Inhalátory lidé hodnotí na 88 %
Recenze produktu: Nimo Ultrazvukový inhalátor HNK-UN-01
5 / 1x
V pořádku
Recenze produktu: Beurer IH 40 Inhalátor ultrazvukový
5 / 5x
Super je regulácia výkonu hlavne pri malých deťoch, tichucky, pekne prevedenie, jednoduchá obsluha, kvalitné plasty.
Recenze produktu: GlySkinCare Biotter Bobo Neb Inhalátor s přílušenstvím 1 sada
5 / 1x
Opravdu pohlazení průdušek, inhalujeme vincentku. Dětem se rybička líbí, mají o ní zájem, nebrání se inhalaci. Škoda, že se nedělá ultrazvukový (tišší)
Recenze produktu: Norditalia Sada kalíšků pro inhalátor MO-03 10 ks
5 / 1x
Kalíšky jsou nutné do inhalatoru, zde jsem zakoupila za nejvýhodnější cenu, která se ovsem zvýší postovnym
Recenze produktu: Omron Inhalátor Nami Cat C303K modrý
5 / 1x
Odporúčam na liečbu, ale aj prevenciu respiračných ochorení. Pre škôlkarov ako stvorený. Vďaka nemu je dcéra konecne viac v skolke, ako doma.
Recenze produktu: Omron A3 Complete Inhalátor kompresorový
5 / 7x
Naprostá spokojenost sice je hlučnější, ale dětem to nevadí a plná výbava pro celou rodinu. Jsem naprosto spokojená, protože je to přesně to co jsme pro inhalaci potřebovali.
Recenze produktu: Beurer Inhalátor IH 21
5 / 1x
*****
Recenze produktu: AeroChamber Plus s maskou pro děti 1-5 let
5 / 1x
Snadné použití i čištění, pro děti příjemný design.
Recenze produktu: Vicks VH200 Sinusový parní inhalátor
5 / 2x
Vse v poradku
Recenze produktu: Omron Inhalátor kompresorový C28P (NE-C105-E)
5 / 1x
Moc fajn, není ani nijak moc hlučný, spokojenost.

Podívejte se na produkty z kategorie Inhalátory seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Inhalátory seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Inhalátory jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů.