Ionizační zubní kartáčky (3 produktů)

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Ionickiss. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Ionickiss Original Ionizační zubní kartáček bílý, hlavice soft. Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Výměnné hlavice k …

Zobrazit více

Uživatelé hodnotí nejlépe značky Ionickiss. Nejlépe hodnoceným výrobkem je Ionickiss Original Ionizační zubní kartáček bílý, hlavice soft. Pokud jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Výměnné hlavice k ionizačním kartáčkům.

Ionizační zubní kartáčky - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Ionizační zubní kartáčky ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Ionizační zubní kartáčky lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Ionickiss Sonický ionizační zubní kartáček Ionpa Home modrý
5 / 2x
Výborný pomocník, dlouhá trvanlivost baterie. Doporučuji.
Recenze produktu: Ionickiss Kids Ionizační zubní kartáček růžový, hlavice Kids Soft 1 ks
5 / 1x
Kartáček jsme pořídili dceři po předchozí dobré zkušenosti u syna, kdy zubař chválil velice malé množství plaku na zubech.
Recenze produktu: Ionickiss Kids Výměnné hlavice bílá soft (měkká) 2 ks
5 / 1x
Vynikající .
Recenze produktu: Ionickiss Výměnné hlavice Single Tuft nejen na rovnátka 2 ks
5 / 1x
Ionickiss Single Tuft sú náhradne hlavice k hydrosonickej zubnej kefke na dočistenie medzizubného priestoru. Org. vyrobené v Japonsku,
Recenze produktu: Ionickiss Original Ionizační zubní kartáček bílý, hlavice soft
4.6 / 8x
Dostal som ju ako fakt originálny darček, pretože mám rád nové technológie. Ale pecka bola až keď som ju vyskúšal...zuby ako z porcelanu po prvom umytí...japončíci su fakt kus pred zvyškom sveta v mnohých veciach. Pritom ide len o jednoducu vec kde využili poznatky z fyziky a inšpirovali sa prírodou... U mňa veľký palec hore...\ud83d\udc4d
Recenze produktu: Ionickiss IONPA TRAVEL Sonický ionizační cestovní zubní kartáček bíly
3.7 / 5x
S ionizačnou zubnou kefkou som veľmi spokojná. Dôkladne odstráni zubný povlak zo zubov, je v praktickom cestovnom puzdre, takže môžem ho brať so sebou.

Produkty z kategorie Ionizační zubní kartáčky jsem pro vás seřadil od nejlépe hodnocených. Od nejlevnějších produktů jsme seřadili kategorii Ionizační zubní kartáčky. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Ionizační zubní kartáčky seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.