Meduňkové čaje (2 produktů)

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je vytrvalá bylina dorůstající do výšky 70 – 150 cm. Kvete od června do srpna nápadnými bílými květy. Obsahuje silice (citronelal, citral, linalol), flavonoidy, triterpeny, organické kyseliny. Má příjemnou …

Zobrazit více

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) je vytrvalá bylina dorůstající do výšky 70 – 150 cm. Kvete od června do srpna nápadnými bílými květy. Obsahuje silice (citronelal, citral, linalol), flavonoidy, triterpeny, organické kyseliny. Má příjemnou citronovou vůni.

Účinky

Meduňka přispívá ke snížení stresu, uklidňuje a zpříjemňuje spánek. Není tedy divu, že bývá základní složkou čajových směsí na uklidnění a spánek. Dále také napomáhá dobrému zažívání a působí jako antioxidant.

Použití

Meduňka lze pít ve formě čaje, nebo je možné z ní připravit koupel, která je vhodná k relaxaci a ke zlepšení spánku.

Meduňka je vhodná i pro těhotné a kojící ženy i pro děti.

 

Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Apotheke a Julius Meinl. Nejlépe hodnoceným produktem je Apotheke Meduňka lékařská čaj sáčky 20 x 1.5 g.

Meduňkové čaje - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Meduňkové čaje ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Meduňkové čaje lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Galmed Herbofit Bylinný čaj meduňka sáčky 20 x 1.5 g
5 / 2x
Recenze produktu: Apotheke Meduňka lékařská čaj sáčky 20 x 1.5 g
5 / 6x
spokojenost
Recenze produktu: Leros Čaj klidná menstruace 20 x 1.5 g
5 / 2x
Beriem už 2 dní pred dňom D, pomáha krásne ukludniť a utlmiť kŕče aj bolesti pri väčších bolestiach stačí kombinácia 1čaj + panadol extra novum Odporúčam všetkými 10timi
Recenze produktu: Megafyt Bylinková lékárna Meduňka sáčky 20 x 1.5 g
5 / 2x
Výborný čaj. Chutná i dětem. Krásně se mi po něm usíná.
Recenze produktu: Fytopharma FYTO Figuran Bylinný čaj 20 x 2 g
4.9 / 13x
100

Produkty z kategorie Meduňka jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Meduňka jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Meduňka najdete mezi prvními.