- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Cosrx
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti
Velikost balení
309 Kč
278 Kč s
Pleťový krém s 92% šnečím extraktem 100 g
309,00 Kč / 100 g
289 Kč
260 Kč s
Pleťová esence 7% AHA proti černým tečkám 100 ml
28,90 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
709 Kč
638 Kč s
Pleťová voda 2v1 pro minimalizaci pórů 100 ml
70,90 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Zklidňující pleťový krém Centella Blemish 30 g
1 030,00 Kč / 100 g
Kosmetika 10% - Cosrx - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Cosrx ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.