- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Dermatologicky testováno
Cena
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
479 Kč599 Kč
-20 %
419 Kč s
Couvrance řasenka pro citlivé oči černá 7 ml
855,71 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Sensibio AR+ SOS sprej 70 ml
59,86 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
LIPIKAR Surgras zvláčňující mycí gel 400 ml
10,48 Kč / 10 ml
455 Kč569 Kč
-20 %
398 Kč s
Zklidňující hydratační maska 50 ml
113,80 Kč / 10 ml
311 Kč389 Kč
-20 %
272 Kč s
XeraCalm A.D relip.mycí olej náplň 400 ml
9,73 Kč / 10 ml
311 Kč389 Kč
-20 %
272 Kč s
Cicalfate+ Hydratační obnovující emulze 40 ml
97,25 Kč / 10 ml
311 Kč389 Kč
-20 %
272 Kč s
Cleanance HYDRA Zklidňující mycí krém 200 ml
19,45 Kč / 10 ml
172 Kč
155 Kč s
Cicaplast Baume B5+ zklidňující balzám 15 ml
114,67 Kč / 10 ml
519 Kč649 Kč
-20 %
454 Kč s
Cleanance Aqua gel zmatňující 50 ml
129,80 Kč / 10 ml
447 Kč559 Kč
-20 %
391 Kč s
Hydrance Hydratační emulze 40 ml
139,75 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Toleriane Dermallergo Oční krém 20 ml
314,50 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Dermatologicky testováno - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Dermatologicky testováno ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
