- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - La Roche-Posay
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti
V těhotenství (1) Bez chemie (1) Bez konzervačních látek (1) Dermatologicky testováno (30) Bez alkoholu (11) Bez barviv (5) Bez mýdla (4) Bez parabenů (13) Bez parfemace (25) Hydratační (46) Hypoalergenní (16) Nekomedogenní (25) Ochranný (21) Proti stárnutí (2) Proti vráskám (11) Regenerační (21) Revitalizační (9) Sensitive (24) UV filtr (18) Voděodolné (13) Vyhlazující (8) Zklidňující (23) Vyživující (1)
Velikost balení
689 Kč
620 Kč s
Lipikar AP+MAX balzám 400 ml
17,23 Kč / 10 ml
172 Kč
155 Kč s
Cicaplast Baume B5+ zklidňující balzám 15 ml
114,67 Kč / 10 ml
569 Kč
512 Kč s
Effaclar Mask 100 ml
56,90 Kč / 10 ml
509 Kč
458 Kč s
Effaclar H Iso-Biome Ultrazklidňující, hydratační péče proti nedokonalostem 40 ml
127,25 Kč / 10 ml
739 Kč
665 Kč s
Anthelios UV sport mléko SPF50+, 200 ml
36,95 Kč / 10 ml
339 Kč
305 Kč s
Anthelios Hydratační mléko SPF 50+ 75 ml
45,20 Kč / 10 ml
769 Kč
692 Kč s
Toleriane Pudrový make-up N. 11, 9.5 g
8 094,74 Kč / 100 g
629 Kč
566 Kč s
Toleriane Dermallergo Oční krém 20 ml
314,50 Kč / 10 ml
898 Kč1 123 Kč
-20 %
786 Kč s
Redermic C Retinol 30 ml
374,33 Kč / 10 ml
969 Kč
872 Kč s
Cicaplast B5 regenerační sérum 30 ml
323,00 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Effaclar A.I. korekční péče 15 ml
299,33 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Hydraphase HA pro redukci otoků očí 15 ml
419,33 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
499 Kč
449 Kč s
Lipikar Syndet Krémový sprchový gel proti podráždění 400 ml
12,48 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
409 Kč
368 Kč s
Fyziologický deodorant 24H Roll-on 50 ml
81,80 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
Effaclar Čistící pěnový gel 200 ml
20,95 Kč / 10 ml
269 Kč
242 Kč s
Lipikar Xerand Výživný krém na ruce 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
549 Kč
494 Kč s
Zklidňující tonikum na citlivou pleť 200 ml
27,45 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - La Roche-Posay - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - La Roche-Posay ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
