- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
952 Kč1 190 Kč
-20 %
833 Kč s
DermAbsolu remodelační denní krém 50 ml
238,00 Kč / 10 ml
367 Kč459 Kč
-20 %
321 Kč s
Cleanance Detoxikační maska 50 ml
91,80 Kč / 10 ml
779 Kč
545 Kč s
623 Kč s akcí: Sleva 20 %
Sun Sprej SPF30 200 ml
38,95 Kč / 10 ml
509 Kč
356 Kč s
407 Kč s akcí: Sleva 20 %
Peeling jemný gelový 75 ml
67,87 Kč / 10 ml
689 Kč
620 Kč s
Anthelios UV air mlha SPF30, 200 ml
34,45 Kč / 10 ml
279 Kč
251 Kč s
Lipikar Surgras Mýdlo v kostce 150 g
186,00 Kč / 100 g
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
459 Kč
413 Kč s
Micelární voda na citlivou pleť 150 ml
30,60 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
569 Kč
512 Kč s
Effaclar Mask 100 ml
56,90 Kč / 10 ml
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
172 Kč
155 Kč s
Cicaplast Baume B5+ zklidňující balzám 15 ml
114,67 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
