- Kampaně
- Kosmetika 10%
Nejlepší Kosmetika 10% - Cosrx
Cena
Akce a slevy
Sleva pro Pilulka PRO (11)
Značky1
Vlastnosti
Dermatologicky testováno (1) Bez parabenů (1) Hydratační (6) Proti vráskám (1) Regenerační (2) Vyhlazující (1) Zklidňující (1) Vyživující (1)
Velikost balení
309 Kč
278 Kč s
Pleťový krém s 92% šnečím extraktem 100 g
309,00 Kč / 100 g
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
289 Kč
260 Kč s
Pleťová esence 7% AHA proti černým tečkám 100 ml
28,90 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Zklidňující pleťový krém Centella Blemish 30 g
1 030,00 Kč / 100 g
709 Kč
638 Kč s
Pleťová voda 2v1 pro minimalizaci pórů 100 ml
70,90 Kč / 10 ml
Nejlepší Kosmetika 10% - Cosrx - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Kosmetika 10% - Cosrx ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.