- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Revitalizační
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
749 Kč
674 Kč s
Anthelios Gel krém SPF 50+ tonovaný 50 ml
149,80 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Noční slupovací pleťová maska s kolagenem 75 ml
59,87 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Effaclar A.I. korekční péče 15 ml
299,33 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
Effaclar Čistící pěnový gel 200 ml
20,95 Kč / 10 ml
629 Kč
566 Kč s
Toleriane Dermallergo Oční krém 20 ml
314,50 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Kerium gelový šampon na mastné lupy 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Revitalizační - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Revitalizační ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
