- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - La Roche-Posay
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti
V těhotenství (1) Bez chemie (1) Bez konzervačních látek (1) Dermatologicky testováno (30) Bez alkoholu (11) Bez barviv (5) Bez mýdla (4) Bez parabenů (13) Bez parfemace (25) Hydratační (46) Hypoalergenní (16) Nekomedogenní (25) Ochranný (21) Proti stárnutí (2) Proti vráskám (11) Regenerační (21) Revitalizační (9) Sensitive (24) UV filtr (18) Voděodolné (13) Vyhlazující (8) Zklidňující (23) Vyživující (1)
Velikost balení
509 Kč
458 Kč s
Cicaplast B5 Zklidňující sprej 100 ml
50,90 Kč / 10 ml
689 Kč
620 Kč s
Toleriane Dermallergo Fluidní krém 40 ml
172,25 Kč / 10 ml
779 Kč
701 Kč s
Toleriane Teint Fixing Powder 12 g
6 491,67 Kč / 100 g
469 Kč
422 Kč s
Anthelios post-UV mléko po opalování 200 ml
23,45 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Lipikar AP+M balzám - lehká textura 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
829 Kč
746 Kč s
Hydraphase Ha Rich hydratační krém 40 ml
207,25 Kč / 10 ml
419 Kč
377 Kč s
LIPIKAR Surgras zvláčňující mycí gel 400 ml
10,48 Kč / 10 ml
229 Kč
206 Kč s
Cicaplast Levres Balzám na rty 7.5 ml
305,33 Kč / 10 ml
609 Kč
548 Kč s
voděodolná řasenka Toleriane Černá 7,6ml 7.6 ml
801,32 Kč / 10 ml
459 Kč
413 Kč s
Toleriane Odličovací čisticí emulze 200 ml
22,95 Kč / 10 ml
599 Kč
539 Kč s
Kerium Intenzivní péče proti lupům 200 ml
29,95 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - La Roche-Posay - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - La Roche-Posay ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
