- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
779 Kč
545 Kč s
623 Kč s akcí: Sleva 20 %
Sun Sprej SPF30 200 ml
38,95 Kč / 10 ml
509 Kč
356 Kč s
407 Kč s akcí: Sleva 20 %
Peeling jemný gelový 75 ml
67,87 Kč / 10 ml
719 Kč899 Kč
-20 %
629 Kč s
Cleanance ComedoMed Intenzivní sérum 30 ml
299,67 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Lipikar AP+M balzám - lehká textura 200 ml
22,45 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Effaclar Adstringentní pleťová voda 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
459 Kč
413 Kč s
Micelární voda na citlivou pleť 150 ml
30,60 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
279 Kč
251 Kč s
Lipikar Surgras Mýdlo v kostce 150 g
186,00 Kč / 100 g
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
599 Kč
539 Kč s
Kerium Intenzivní péče proti lupům 200 ml
29,95 Kč / 10 ml
223 Kč279 Kč
-20 %
195 Kč s
Cicalfate+ Obnovující balzám na rty 12 ml
232,50 Kč / 10 ml
311 Kč389 Kč
-20 %
272 Kč s
XeraCalm A.D relip.mycí olej náplň 400 ml
9,73 Kč / 10 ml
727 Kč909 Kč
-20 %
636 Kč s
Hyaluron Activ Anti-age fluid SPF50, 40 ml
227,25 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
