- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Regenerační
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
449 Kč
404 Kč s
Noční slupovací pleťová maska s kolagenem 75 ml
59,87 Kč / 10 ml
359 Kč449 Kč
-20 %
314 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100 ml
44,90 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
469 Kč
422 Kč s
Anthelios post-UV mléko po opalování 200 ml
23,45 Kč / 10 ml
655 Kč819 Kč
-20 %
573 Kč s
Cleanance A.H.A Exfoliační sérum 30 ml
273,00 Kč / 10 ml
229 Kč
206 Kč s
Cicaplast Levres Balzám na rty 7.5 ml
305,33 Kč / 10 ml
269 Kč
242 Kč s
Lipikar Xerand Výživný krém na ruce 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
455 Kč569 Kč
-20 %
398 Kč s
Zklidňující hydratační maska 50 ml
113,80 Kč / 10 ml
549 Kč
494 Kč s
Zklidňující tonikum na citlivou pleť 200 ml
27,45 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Regenerační - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Regenerační ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
