- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Bez mýdla
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
579 Kč
521 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Atoderm Sprchový krém 1 l
579,00 Kč / 1 l
459 Kč
413 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Atoderm Sprchový gel 500 ml
9,18 Kč / 10 ml
153 Kč191 Kč
-20 %
134 Kč s
XeraCalm relipidační mycí olej 100 ml
19,10 Kč / 10 ml
499 Kč
449 Kč s
Lipikar Syndet Krémový sprchový gel proti podráždění 400 ml
12,48 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Bez mýdla - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Bez mýdla ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
