- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Cosrx - nejkvalitnější produkty
Cena
Akce a slevy
Sleva pro Pilulka PRO (11)
Značky1
Vlastnosti
Dermatologicky testováno (1) Bez parabenů (1) Hydratační (6) Proti vráskám (1) Regenerační (2) Vyhlazující (1) Zklidňující (1) Vyživující (1)
Velikost balení
709 Kč
638 Kč s
Pleťová voda 2v1 pro minimalizaci pórů 100 ml
70,90 Kč / 10 ml
309 Kč
278 Kč s
Pleťový krém s 92% šnečím extraktem 100 g
309,00 Kč / 100 g
309 Kč
278 Kč s
Zklidňující pleťový krém Centella Blemish 30 g
1 030,00 Kč / 100 g
309 Kč
278 Kč s
Ultra-hydratační pleťové mléko bez oleje 100 ml
30,90 Kč / 10 ml
289 Kč
260 Kč s
Pleťová esence 7% AHA proti černým tečkám 100 ml
28,90 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Cosrx - nejkvalitnější produkty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Cosrx - nejkvalitnější produkty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.