- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (27) Bez parfemace (84) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (59) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (63) UV filtr (40) Voděodolné (39) Vyhlazující (20) Zklidňující (80) Vyživující (23)
Velikost balení
279 Kč
251 Kč s
Lipikar Surgras Mýdlo v kostce 150 g
186,00 Kč / 100 g
459 Kč
413 Kč s
Micelární voda na citlivou pleť 150 ml
30,60 Kč / 10 ml
709 Kč
638 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Hydrabio Sérum 40 ml
177,25 Kč / 10 ml
529 Kč
476 Kč s
Kerium gelový šampon na mastné lupy 200 ml
26,45 Kč / 10 ml
711 Kč889 Kč
-20 %
622 Kč s
Redermic C oční 15 ml
592,67 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
