- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Regenerační
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
269 Kč
242 Kč s
Lipikar Xerand Výživný krém na ruce 50 ml
53,80 Kč / 10 ml
549 Kč
494 Kč s
Zklidňující tonikum na citlivou pleť 200 ml
27,45 Kč / 10 ml
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Regenerační - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Regenerační ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
