- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Sensitive
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
749 Kč
524 Kč s
599 Kč s akcí: Sleva 20 %
Mlha SPF 30+ 150 ml
49,93 Kč / 10 ml
719 Kč
647 Kč s
Nutritic Intenzivní vyživující krém 50 ml
143,80 Kč / 10 ml
327 Kč409 Kč
-20 %
286 Kč s
Intenzivní odličovač očí 125 ml
32,72 Kč / 10 ml
409 Kč
368 Kč s
Fyziologický deodorant 24H Roll-on 50 ml
81,80 Kč / 10 ml
127 Kč159 Kč
-20 %
111 Kč s
Eau Thermale Termální voda ve spreji 50 ml
31,80 Kč / 10 ml
459 Kč
413 Kč s
Micelární voda na citlivou pleť 150 ml
30,60 Kč / 10 ml
711 Kč889 Kč
-20 %
622 Kč s
Redermic C oční 15 ml
592,67 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Sensitive - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Sensitive ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
