- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Vyhlazující
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
449 Kč
404 Kč s
Noční slupovací pleťová maska s kolagenem 75 ml
59,87 Kč / 10 ml
599 Kč
539 Kč s
Effaclar Duo+M tónovaný krém medium 40 ml
149,75 Kč / 10 ml
655 Kč819 Kč
-20 %
573 Kč s
Cleanance A.H.A Exfoliační sérum 30 ml
273,00 Kč / 10 ml
599 Kč
539 Kč s
Kerium Intenzivní péče proti lupům 200 ml
29,95 Kč / 10 ml
898 Kč1 123 Kč
-20 %
786 Kč s
Redermic C Retinol 30 ml
374,33 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Vyhlazující - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Vyhlazující ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
