- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10%
Cena
Vlastnosti
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
359 Kč449 Kč
-20 %
314 Kč s
Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100 ml
44,90 Kč / 10 ml
689 Kč
620 Kč s
Lipikar AP+MAX balzám 400 ml
17,23 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
sleva 200 Kč nad 690 Kč
Sébium Kerato + Cover 30 ml
149,67 Kč / 10 ml
767 Kč959 Kč
-20 %
671 Kč s
Hyaluron Activ B3 aqua gel-krém 50 ml
191,80 Kč / 10 ml
431 Kč539 Kč
-20 %
377 Kč s
XeraCalm A.D. Relipidační balzám 200 ml
26,95 Kč / 10 ml
1 032 Kč1 290 Kč
-20 %
903 Kč s
DermAbsolu Remodelační denní krém 50 ml
258,00 Kč / 10 ml
527 Kč659 Kč
-20 %
461 Kč s
Ultra fluid Radiance SPF50+ 50 ml
131,80 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
