- Kampaně
- Kosmetika 10%
Kosmetika 10% - Nekomedogenní
Cena
Akce a slevy
Vlastnosti1
EKO (3) Vegan (6) Přírodní (8) V těhotenství (4) Při kojení (3) Bez chemie (3) Bez konzervačních látek (8) Antibakteriální (2) Recyklovatelné (2) Rozložitelnost v přírodě (1) Dermatologicky testováno (71) Bez alkoholu (18) Bez barviv (9) Bez laktózy (1) Bez mýdla (16) Bez parabenů (28) Bez parfemace (85) Bez silikonu (3) Bez sulfátů (SLS, SLES) (4) Hydratační (159) Hypoalergenní (71) Na noc (2) Nekomedogenní (54) Ochranný (60) Proti stárnutí (7) Proti vráskám (25) Regenerační (57) Revitalizační (25) Sensitive (65) UV filtr (41) Voděodolné (40) Vyhlazující (20) Zklidňující (81) Vyživující (23)
Velikost balení
769 Kč
692 Kč s
Toleriane Pudrový make-up N. 11, 9.5 g
8 094,74 Kč / 100 g
629 Kč
566 Kč s
Toleriane Dermallergo Oční krém 20 ml
314,50 Kč / 10 ml
449 Kč
404 Kč s
Effaclar A.I. korekční péče 15 ml
299,33 Kč / 10 ml
327 Kč409 Kč
-20 %
286 Kč s
Intenzivní odličovač očí 125 ml
32,72 Kč / 10 ml
549 Kč
494 Kč s
Zklidňující tonikum na citlivou pleť 200 ml
27,45 Kč / 10 ml
Kosmetika 10% - Nekomedogenní - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kosmetika 10% - Nekomedogenní ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Nahoru
