Kapsáře do auta pro děti - Voděodolné (0 produktů)

Zameťte jednou pro vždy s nepořádkem v autě. Organizéry na sedadlo vám ulehčí cestování a ještě navíc pomůžou zabavit vaše rozjívené ratolesti. Vše potřebné, od telefonu přes hračky až po pití pro děti, budete mít po ruce a přehledně roztříděné. …

Zobrazit více

Zameťte jednou pro vždy s nepořádkem v autě. Organizéry na sedadlo vám ulehčí cestování a ještě navíc pomůžou zabavit vaše rozjívené ratolesti. Vše potřebné, od telefonu přes hračky až po pití pro děti, budete mít po ruce a přehledně roztříděné. Organizér stačí připnout na zadní stranu sedačky řidiče nebo spolujezdce. Některé typy disponují kapsou na tablet, kterou bezpochyby uvítají vaše děti. Co by to bylo za jízdu bez pohádky :)? Zároveň kapsář chrání povrch předního sedadla například před znečištěním botami vašeho sviště. Organizéry na sedačku bývají velmi jednoduše omyvatelné a také jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s každým vozidlem.

Zákazníci si oblíbili značky Zopa a Petite&Mars.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Kapsáře do auta pro děti jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Kapsáře do auta pro děti jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kapsáře do auta pro děti seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.