Kleenex (12 produktů)

Značka Kleenex vznikla v roce 1924 v USA a uvedla na trh jednorázové kapesníky a o rok později kosmetické ubrousky. V roce 1956 společnost Kimberly-Clark uvedla na trh pevné papírové kapesníky, které si v tomto segmentu udržují svou silnou pozici …

 Zobrazit více

Značka Kleenex vznikla v roce 1924 v USA a uvedla na trh jednorázové kapesníky a o rok později kosmetické ubrousky. V roce 1956 společnost Kimberly-Clark uvedla na trh pevné papírové kapesníky, které si v tomto segmentu udržují svou silnou pozici doposud. V sedmdesátých letech byly uvedeny na trh více vrstvé papírové produkty. Od roku 1994 došlo k velmi významné inovaci papírových kapesníků, které jsou suché na dotek a přitom napištěné krémem, či balzámem. Rázem se tyto produkty oblíbilo 20% zákazníků, kteří již kupovali kapesníky Kleenex. Papírové produkty pro péči o tělo značky Kleenex jsou vysoce kvalitní a prodávají se ve více jak 150 zemí světa. Značka Kleenex dodává na trh luxusní produkty, které jsou neustále inovovány. Značka Kleenex je zárukou špičkových produktů pro zdraví a hygienu.

Kleenex - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kleenex ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kleenex lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Kleenex Kapesník papírový Balsam Box 64 ks
5 / 7x
Asi jediné kapesníky, po kterých nemám alergii, oceňuji, že při zapomenutí v kapse se nerozcupují v pračce na kousíčky. Kupuji pravidelněi přes vyšší cenu.
Recenze produktu: Kleenex Kapesníky papírové Original 70 ks
5 / 3x
Super
Recenze produktu: Kleenex Kapesník papírový Balsam Hanks 8 x 9 ks
5 / 6x
Super