Kloboučky na kojení a chrániče bradavek - Canpol babies (2 produktů)

Kloboučky na kojení, také nazývané prsní kloboučky, jsou malé ochranné nástavce, které se aplikují na bradavky během kojení. Tyto kloboučky snižují podráždění a bolestivost bradavek, která se může při kojení objevit. Umožňují dítěti chytit bradavku …

Zobrazit více

Kloboučky na kojení, také nazývané prsní kloboučky, jsou malé ochranné nástavce, které se aplikují na bradavky během kojení. Tyto kloboučky snižují podráždění a bolestivost bradavek, která se může při kojení objevit. Umožňují dítěti chytit bradavku snadněji a lépe se přisát. Ocení je také maminky s plochými, vpáčenými nebo bolestivými bradavkami

Kloboučky na kojení jsou obvykle vyrobeny z měkkého, pružného silikonu nebo gumy a mají tvar nálevkovitého klobouku. Jsou snadno aplikovatelné a snadno se udržují čisté. Je důležité používat kloboučky na kojení podle pokynů výrobce a nezapomenout je pravidelně mýt a dezinfikovat.

Jak správně kojit s kloboučky?

  • Před kojením si pečlivě umyjte ruce a připravte si prsní kloboučky na kojení podle návodu výrobce. Před prvním použitím je důležité kloboučky sterilizovat.
  • Pečlivě přiložte kloboučky na bradavky a zajistěte, aby byly dobře vyrovnány a těsně přiléhaly k pokožce.
  • Nasměrujte bradavku do úst dítěte a pomozte mu se správným přisátím. Je důležité, aby se dítě přisálo k celému kloboučku a nejen k jeho špičce.
  • Ujistěte se, že se mateřské mléko dostává do kloboučku a dítě jej může snadno vysát. Pokud se zdá, že mléko proudí pomalu nebo se nedostává do kloboučku, zkuste změnit polohu kojení.
  • Po dokončení kojení pečlivě odstraňte kloboučky z bradavek a omyjte je v teplé vodě s mýdlem. Poté je důležité kloboučky sterilizovat a nechat je volně uschnout před dalším použitím.

Stříbrné kloboučky na kojení

Některé prsní kloboučky jsou vyrobeny ze stříbra z důvodů jeho antibakteriálních vlastností. Stříbro je známé pro svou schopnost zabíjet bakterie a další mikroorganismy, což je užitečné v oblasti, kde jsou snadno množící se bakterie, jako je například na prsních kloboučcích. Stříbro má také další výhody, jako je odolnost proti korozi a trvanlivost, což znamená, že prsní kloboučky vyrobené ze stříbra mohou být používány po delší dobu.

Nicméně je nutné myslet na to, že i prsní kloboučky ze stříbra potřebují pravidelnou údržbu a hygienu, aby byly účinné při zabíjení bakterií a minimalizovaly riziko infekce.

Uživatelé si nejvíc oblíbili řady Medela, Philips Avent a Canpol babies. Nejlépe hodnoceným produktem je Philips Avent Chránič bradavek - medium + ster.krabička 2 ks.

Canpol babies Chránič prsní bradavky EasyStart univerzální M/L 2 ks

Můžete mít dnes
79 Kč
69 Kč
Dárek: Kartáčky v hodnotě 179 Kč jako dárek ZDARMA

Canpol babies Chránič prsní bradavky EasyStart malý S 2 ks

Můžete mít za 5 dní v úterý 25. 6.
Dárek: Kartáčky v hodnotě 179 Kč jako dárek ZDARMA
Banner
Banner
Kloboučky na kojení a chrániče bradavek - Canpol babies - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Kloboučky na kojení a chrániče bradavek - Canpol babies ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Kloboučky na kojení a chrániče bradavek - Canpol babies lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: Suavinex Chránič prsních bradavek S 2 ks
5 / 1x
.
Recenze produktu: Medela Kontaktní kojicí kloboučky - M (20 mm) 2 ks
5 / 1x
Skvělé
Recenze produktu: Medela Misky k zachycení mléka 2 ks
5 / 3x
Určitě to je víc EKO, než jednorázové vložky do podprsenky za to velké plus, také to je plus pokud máte citlivé bradavky, opravdu do pomůže. Také bych řekla že to je lepší než mokrý nacucaný kus vaty. Jediné mínus tam vidím, že musíte dávat pozor, aby jste se nepředklonili pokud je již nějaké mléko nasbírané, protože pak si jej pěkně nalijete do trička :-) a taky že to je dost vidět pod tričkem...
Recenze produktu: Lansinoh pumpička na formování bradavek
5 / 1x
Skvělý pomocník! Pomohlo mi s kojením na začátku. Doporučuji!
Recenze produktu: Medela Chrániče bradavek 2 ks
5 / 2x
Jiz po dvou dnech ucitite ulevu a ragady zmizi.
Recenze produktu: Canpol babies Chránič prsní bradavky EasyStart malý S 2 ks
5 / 4x
pomaha snížení bolesti při kojení
Recenze produktu: MAM kloboučky na kojení vel. 1, 2 ks
5 / 6x
Nevím,co na nich malý má,ale s jinym kloboučkem nepije. Ještě že ma Pilulka rozvoz. Diky za takovou službu!
Recenze produktu: Canpol babies Chránič prsní bradavky EasyStart univerzální M/L 2 ks
5 / 4x
Opravdu velice napomáhá kojení
Recenze produktu: Chicco Chránič bradavek SkinToSkin silikon, S / M 2 ks
5 / 2x
super
Recenze produktu: Nuk Ochranný prsní klobouček + box 2 ks
4.7 / 3x
Malý saje jak žralok:D:)

Kategorii Kloboučky na kojení a chrániče bradavek jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Kloboučky na kojení a chrániče bradavek jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Kloboučky na kojení a chrániče bradavek seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.