Kofeinové šampony - Plantur - nejlevnější produkty (0 produktů)

Trápí vás vypadávání vlasů? Případně jejich pomalý růst? K pevným a hustým vlasem vám může dopomoci právě kofeinový šampon. Ten je vynikající podpůrnou volbou pro růst vlasů. Je známo, že složení obohacené o kofein dodává vlasům energii, stimuluje …

Zobrazit více

Trápí vás vypadávání vlasů? Případně jejich pomalý růst? K pevným a hustým vlasem vám může dopomoci právě kofeinový šampon. Ten je vynikající podpůrnou volbou pro růst vlasů. Je známo, že složení obohacené o kofein dodává vlasům energii, stimuluje jejich vzhled a napomáhá k lepšímu vzhledu a kvalitě vlasů. Proniká také do pokožky hlavy a vyživuje tak vlasy přímo od kořínků. Díky němu budou vaše vlasy zářit přirozeným leskem a zdravím. Také napomáhá zvýraznit barvu vlasů.

Jaké účinky má kofeinový šampon?

Stimuluje růst vlasů - prostřednictvím mechanismu, který zahrnuje účinky na molekulární, buněčné a orgánové úrovni, pomáhá kofein stimulovat růst vlasů.

Prodlužuje růstovou fázi vlasového cyklu - kofeinový šampon může prodloužit růstovou fázi vlasového cyklu. Při vypadávání vlasů vede neúměrné množství vlasových folikulů v klidové fázi k vypadávání vlasů.

Stimuluje produkci bílkovin - kofein reguluje tvorbu proteinů a sekreci bílkovin. To umožňuje produkci keratinu a dalších bílkovin potřebných pro růst a vzhled vlasů v dostatečném množství.

Zvyšuje počet buněk produkujících keratin - keratin je důležitý protein, který se nachází ve vlasech a dodává jim pevnost a strukturu.

Jak používat kofeinový šampon?

Při používání kofeinového šamponu je obzvláště důležité jeho správné použití. Šampon byste měli jemně vmasírovat přímo do vlasové pokožky a takovou masáž si dopřát alespoň 2 minuty. Kofein se sice vstřebává i po opláchnutí šamponu, ale samotná masáž hlavy stimuluje vlasové folikuly k rychlejšímu růstu. Účinná látka se také takto dostane až do vlasové pokožky a posílí tak efekt šamponu na vlasy.

V kategorii Kofeinové šampony jste si nejvíc oblíbili značky Plantur. Chcete si ulehčit pátrání po tom pravém produktu z kategorie Kofeinové šampony? Od věci nebude ani kouknout na top produktové řady jako Plantur 39 Pro ještě přesnější výsledky můžete zkuste využít chytrý filtr v levém menu. Nejlépe hodnocený výrobek v kategorii Kofeinové šampony je Plantur 39 Fyto-kofeinový šampon barvené vlasy 250 ml .

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Kofeinové šampony seřazené od těch nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Kofeinové šampony seřazené od těch nejlevnějších. Podívejte se na produkty z kategorie Kofeinové šampony seřazené od těch nejprodávanějších.